Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie skrzydłowego, który na pozycji AML ma pełną zieleń, ale na ML już pomarańczka i wygląda słabo. Moja taktyka zakłada granie ML-em. Czy mam rozumieć, że ten typ na tej pozycji będzie grał mega chujowo? Albo w połowie tak dobrze jakby grał na AML? Bo nadal nie rozumiem jak to interpretować :-k To jest  FM 18 jak coś.

yVkliCustQZpK6MJ0Qy2awSngtR4wq.png

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, szramek napisał:

Ależ mam wspaniałe odkrycie muzyczne w tym tygodniu, Owl Vision, dark electro, czyli coś jakby Carpenter Brut spotkał się z Gesafelstein. 

@schizzm @Ingenting polecam jeśli nie znacie 

 

 

Dzięki, sprawdzę. :)
Z kolei ja ostatnio odpaliłem sobie Expedition od Dune i jakie to jest dobre. Szczególnie tytułowy kawałek to rave na 100%

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Reaper napisał:

Kupiłem sobie skrzydłowego, który na pozycji AML ma pełną zieleń, ale na ML już pomarańczka i wygląda słabo. Moja taktyka zakłada granie ML-em. Czy mam rozumieć, że ten typ na tej pozycji będzie grał mega chujowo? Albo w połowie tak dobrze jakby grał na AML? Bo nadal nie rozumiem jak to interpretować :-k To jest  FM 18 jak coś.

yVkliCustQZpK6MJ0Qy2awSngtR4wq.png

Jeżeli ma skille dla skrzydłowego, to się sprawdzi. U mnie zwykle tacy grają, bo piłkarzy którzy naturalnie grają na ML albo MR jest bardzo niewielu. 

Odnośnik do komentarza
27 minutes ago, Reaper said:

Kupiłem sobie skrzydłowego, który na pozycji AML ma pełną zieleń, ale na ML już pomarańczka i wygląda słabo. Moja taktyka zakłada granie ML-em. Czy mam rozumieć, że ten typ na tej pozycji będzie grał mega chujowo? Albo w połowie tak dobrze jakby grał na AML? Bo nadal nie rozumiem jak to interpretować :-k To jest  FM 18 jak coś.

 

Z tego co pamiętam z tłumaczeń @lad to atrybut decyzje będzie miał niższy grając na tej pozycji, a poza tym nic więcej się nie zmieni. Jak grajek ma odpowiednie atrybuty pod pozycje i rolę w której go widzisz, to będzie wymiatał nawet jak będzie na pomarańczowo :) 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Fenomen napisał:
5 godzin temu, schizzm napisał:

Upewniłeś się, czy to finał w 2019? ;)

nie, wysylam zgloszenie na final z 2016 :)

To już chyba lepiej było zamówić na Stambuł 2005 :-k IMO ciekawiej było.

No chyba, że zaciekły barcelonista chętnie by obejrzał triumf Realu. 

 

Ale to w końcu Fenomen- weź go zrozum :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Dudek napisał:

wich.png

 

:jupi:

Borek się chyba na niego wkurwil w ostatnim Cafe Futbol, bo była mała inba o MLS. Hajto zaczął na niego najezdzac o zdanie że MLS to poważna liga i w pewnym momencie Borek powiedział że Hajto ma poprzec swoje wysrywy liczbami albo skończyć. Chyba coś w Borku pękło. Wczoraj w meczu Napoli słuchałem Wichniarka, ktory ma z nim komentować reprezentację i spoko się go słuchało.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lucifer Morningstar napisał:

No gorszy od Hajty jest tylko Jagoda więc zmiana na plus. 

 

Nie ma nikogo gorszego od Hajty. To kurwa chodząca alfa i omega, wielkie ego. Kolesia nie da się słuchać. Drugim takim komentatorem jest Kołtoń. Otwiera mi się nóż jak go słucham a już ten jego zbiór oczywistości typu

"Mati wiesz, że każdy z piłkarzy którzy obecnie znajdują się na boisku ma po 2 nogi? To NIE-SA-MO-WI-TE" kurwa smutne jak fajni dziennikarze, zapaleńcy stają się pożalsięBoże ekspertami....

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...