Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna mrożąca w żyłach historia z lokalnych wiadomości :keke:

Po południu jeden z operatorów telefonii komórkowej poinformował kaliską policję, że martwi się o jedną ze swoich klientek.– Ze zgłoszenia wynikało, że w trakcie rozmowy telefonicznej z przedstawicielem sieci 71-letnia kaliszanka nagle się rozłączyła. Powstało podejrzenie, że mogło coś jej się stać – mówi podkom. Witold Woźniak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Pod ustalony adres kobiety popędzili funkcjonariusze. Lokatorkę zastali na miejscu. Całą i zdrową. – Pani była bardzo zaskoczona wizytą policji, jej mąż również. Wszyscy byli zaskoczeni. Okazało się że pani po postu miała dość natręta, dlatego przerwała rozmowę. Ostatecznie stwierdziła jednak, że lepiej, że telemarketer zachował się w ten sposób, niż miałby w ogóle nie zareagować - dodaje rzecznik kaliskiej policji. 
  • Lubię! 3
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, me_who napisał:

Kolejna mrożąca w żyłach historia z lokalnych wiadomości :keke:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Po południu jeden z operatorów telefonii komórkowej poinformował kaliską policję, że martwi się o jedną ze swoich klientek.– Ze zgłoszenia wynikało, że w trakcie rozmowy telefonicznej z przedstawicielem sieci 71-letnia kaliszanka nagle się rozłączyła. Powstało podejrzenie, że mogło coś jej się stać – mówi podkom. Witold Woźniak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Pod ustalony adres kobiety popędzili funkcjonariusze. Lokatorkę zastali na miejscu. Całą i zdrową. – Pani była bardzo zaskoczona wizytą policji, jej mąż również. Wszyscy byli zaskoczeni. Okazało się że pani po postu miała dość natręta, dlatego przerwała rozmowę. Ostatecznie stwierdziła jednak, że lepiej, że telemarketer zachował się w ten sposób, niż miałby w ogóle nie zareagować - dodaje rzecznik kaliskiej policji. 

z rubryki "Dzieje się w Kaliszu"? :keke:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hidalgoo napisał:

z rubryki "Dzieje się w Kaliszu"? :keke:

Breaking News :)

Lubię sobie przeglądać lokalne wieści, bo zawsze się znajdzie taki kwiatek, że "wszyscy byli zaskoczeni" albo o tym potencjalnym samobójcy chodzącym po dachu, co tak naprawdę był dekarzem, a po wylegitymowaniu okazał się poszukiwanym przez Policję :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, me_who napisał:

Sabina Dziedzina :]

 

I ja wiem, że Lem, Lem jest fantastą
Pisze, że przybysze są zieloni jak ciasto kiwi
Dla mnie obrzydliwi
Zbyt wyraźni, hałaśliwi
Widzę ich zbyt jasno i ciasno
Kiedy będę chciał - zgasną
To moja kabina, to moja machina
To moja Sabina Dziedzina, zaczynaj

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Bo ta pyszna wędlina jest z nazwy sopocka

Nie paskudna płocka ani tym bardziej kłodzka

po zjedzeniu której przed oczami tylko nocka

taka jest historia wędlin przyjacielu mój z Wrocka

Dodam jeszcze, że w Sanoku Sabina Dziedzina

to jebana legenda jak Jarzyna ze Szczecina

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Andrzej = amfetamina

 


Mateusz = mefedron

Maria = marihuana

 

 

 

Ale Magdy nie znam:(.

 

 

Przecież Ty na recepte pewnie masz fajne środeczki :wub:

 

Mnie lekarz przypisał tramal :roll: I o ile nocka mi zlatuje na tym bardzo fajnie :kekeke: To dzień mam nieco kłodzko-płocko-sopocki i śmiechu co niemiara ;) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

 

Przecież Ty na recepte pewnie masz fajne środeczki :wub:

 

Mnie lekarz przypisał tramal :roll: I o ile nocka mi zlatuje na tym bardzo fajnie :kekeke: To dzień mam nieco kłodzko-płocko-sopocki i śmiechu co niemiara ;) 

 

Czasem coś dostanę ;)

 

 

W środę dostalem coś po czym gaslo światło co chwilę :keke: Ale zjazd był okrutny ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...