Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

tak, to samo :P dopoki nie ogarna innych druzyn, np. tego LoLa, gdzie jest pieeeeknie opakowana polska liga (transmisje na Polsat Games, studio), to nie znaczy nic :) 

 

w Ekstraklasa Games kazdy klub reprezentuje czterech zawodnikow (2 PS4, 2X1), ale kazdy klub moze wystawic max. dwoch swoich (po jednym na kazdej konsoli), wiec sporo klubow ogarnia sobie zawodnikow ;) niedlugo Lechia Gdansk (bo chyba jeszcze nie oglosili) wjezdza w esport, a z tego co slyszalem oni maja wieksze plany niz FIFA :D 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Takie podsumowanie dwóch wątków z ostatnich kilkunastu godzin.

 

1. Sto lat samotności to genialna książka. Chyba mój numer jeden 

2. Nie ma sensu patrzenia na gwiazdki i ocena na tej podstawie zawodników w FM, bo ci trenerzy to w większości przypadków gamonie. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, z0nk napisał:

No, ale 3* to taki przeciętniak klubowy. Z doświadczenia pamiętam, że to nie jest najniższa klasa w zespole, ale też nie najwyższa, ot ten przeciętny Jan Kowalski :D zatem albo Twój skład jest bardzo zbliżony, albo coś ćpiesz :keke: ps. u mnie grywają nawet 1,5* jak sobie radzą :D

z tym "przecietniakiem" przy 3 gwiazdkach, to troche Cie ponioslo :P u mnie w Tottenhamie Moura mial 3 gwiazdki, a przez wszystie sezony byl kluczowym (i niejednokrotnie najlepszym) zawodnikiem :)

 

czolem!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Fenomen said:

z tym "przecietniakiem" przy 3 gwiazdkach, to troche Cie ponioslo :P u mnie w Tottenhamie Moura mial 3 gwiazdki, a przez wszystie sezony byl kluczowym (i niejednokrotnie najlepszym) zawodnikiem :)

 

czolem!

 

Nikt nie mówi, że 3* nie może dobrze grać, po prostu masz graczy z wyższym CA.

 

Jak to CA się przekłada na przydatność danego zawodnika w konkretnej roli i konkretnej taktyce to już temat na inną dyskusję :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...