Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Reaper napisał:
3 godziny temu, lad napisał:

Ej mam trochę durne pytanie, a tu latających całe mnóstwo. Lot ze Stansted mam w poniedziałek i nie dam rady zrobić odprawy online, bo nie będę miał gdzie wydrukować biletu. Zrobienie tego na lotnisku w Rajanerze się wiążę z jakąś dopłatą/nieprzyjemnościami?

Aplikacja Ryanair jest spoko. No ale wtedy faktycznie musisz za wszystkich pokazywać telefon

ja jak odprawiam więcej osób ze swojego konta Ryanair, to po odprawie robię zrzut ekrany poszczególnych biletów i wysyłam do zainteresowanych na przykład przez messengera :D robiłem tak wiele razy i nigdy nie było problemów. to tak w kwestii tego, żeby nie przekazywać jednego telefonu z ręki do ręki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, lad napisał:

Okej, a jak mam 4 bilety to co? Mam wszystkim telefon przekazywać? :D 

 

No ja na ogół kupuje bilety całej grupie i później mówie Pani że mam wszystkie, ona bierze telefon i sobie przesuwa paluszkiem i skanuje ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

LOL, just FM things. 

 

Miałem crasha i musiałem nadrobić dwa mecze. A że przez te dwa mecze trochę podreperowałem taktykę, to mogłem wykorzystać naukę wcześniej :> Tym bardziej, że pierwszy wjebałem, a drugi był 3-3. No i pierwszy udało się elegancko wygrać, a w drugim... kilka gongów i było już 4-2 dla nich w 60 minucie :/  Ale myślę sobie, że skoro ostatnio remis, to może i teraz się uda wyrównać. No i udało się, dzięki karnemu w 94. minucie na wynik... 6-6 :D 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
11 hours ago, ajerkoniak said:

Dzięki wszystkim za życzenia ;)

Z okazji urodzin zupełnym przypadkiem się naćpałem w pracy. Znajomy kucharz, który ma x różnych specyfików dał mi, jak poprosiłem "coś normalnego i legalnego, ale przeciwbólowego". Że mi ból głowy przeszedł to jedno, szkoda że tak suszyło, że wypiłem chyba z 6 litrów wody, a potem zaczęło niesamowicie ssać w żołądku i też opierdoliłem niemało. Z kolei jak siedziałem dłużej niż parę min to kręciło się w głowie, a światła robiły się wyraźniejsze. Long story short - nigdy więcej od niego nic nie wezmę :keke:

Dał Ci mdma na ból głowy? Pojebany? XD 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...