Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio straciłem zapał do kulek W sobotę poszedłem na mecz i tak jeszcze przed rozpoczęciem sobie pomyślałem, że wrócę po meczu do domu i coś pogram, ale Widzew dostał gonga w 17 sekundzie meczu i mi się odechciało
Zagraj KKS Koluszki i wróci radość
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Hidalgoo napisał:

dobry dzień. poprzedni tydzień był tak chujowy, że aż w piątek zajebałem 7 browarów, w sobotę dwa + łycha, no i w ten oto sposób nastał dzień dzisiejszy :-k

Ja wczoraj relaksacyjnie 4 piwka z ziomeczkami + pizza + FIFA :o Ojebałem ich jak chciałem :keke:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Reaper napisał:

Ładna reakcja piłkarzy obydwu klubów. Gospodarze przepraszali, a goście nie rzucili się do linczu, a nawet stawali w obronie przed bardziej narwanymi kolegami z drużyny. A sam poszkodowany na kompletnym luzie. Bardzo ładnie.

Najlepsze z tego wszystkiego było to, że strzelił zwycięską bramkę :) 

Odnośnik do komentarza

Widzę, że sezon rowerowy się zaczął pełną gębą, a ja się zastanawiam, czy ktoś kiedyś wpadnie na pomysł, żeby przy drogach wzdłuż których biegnie ścieżka rowerowa postawić zakazy pedałowania i dawać mandaty debilom, którzy na ścieżkę nie zjadą, bo tam nikomu nie przeszkadzają, więc to nudne. Jechałem kilkanaście kilometrów drogą obok której jest ścieżka - mijałem kilkunastu rowerzystów. Na ścieżce widziałem jednego ojca z dwójką dzieci i nikt więcej się możliwością zjechania z drogi nie zainteresował. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schizzm napisał:

@Vami jakie piwa przywozicie ze sobą? :)

Lilith Bourbon Barrel-Aged Jack Daniel's 2018

Double Dybuk Bourbon Barrel-Aged Jack Daniel's 2018

Gehenna Laphroaig Barrel-Aged 2018

Milky Moon Rioja Barrel-Aged 2018 - 1 year old

 

Pierwsze trzy to warki z drugiej połowy 2018 roku leżakowane przez kilka miesięcy w dębowych beczkach po wyżej wymienionych alkoholach. Premiera światowa. W Polsce będą dopiero na Warszawskim Festiwalu Piwa. MMRBA to piwo uwarzone w styczniu 2018 roku, wlane do beczek w kwietniu, a więc blisko rok w dębie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Kocham PKP. Gdy wydaje się że nie można zrobić bardziej chujowego rozkładu PKP udowadnia że jednak można. 

Oj prawda. Skasowali mi jeden pociąg i ten, którym jeżdżę to święty graal zatłoczonych pojazdów :D dobrze, że za tydzień, najdalej dwa pójdzie to w zapomnienie

Odnośnik do komentarza
Teraz, Brachu napisał:
26 minut temu, z0nk napisał:
Oj prawda. Skasowali mi jeden pociąg i ten, którym jeżdżę to święty graal zatłoczonych pojazdów  dobrze, że za tydzień, najdalej dwa pójdzie to w zapomnienie

Czyżbyś zrezygnował z pracy?

Praca zostaje, ja zmieniam miejsce zamieszkania z zadupia pod Poznaniem na Poznań i to nawet względnie blisko pracy ;] 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...