Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry!
Jak przystało na 32 letniego faceta, dzień rozpoczynam porcją witamin i minerałów44c3f9cf30e4a8e5fc14a311a15265a7.jpg

Przepisal Ci to lekarz? Bo oprocz kwasu foliowego dla kobiet w ciazy, witaminowe suplementy nie wplywaja pozytywnie na stan organizmu, nie chce mi sie szukac linkow do badan :keke: Dodatkowo jesli wpierdalasz za duzo witamin rozpuszczalnych w tluszczach (A D E K ), to mozesz se zrobic kuku, bo nadmiar sie odklada w watrobie. Nie mowiac o tym ze te suple sa bardzo drogie.

  • Lubię! 4
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

https://siptv.pl/

 

Wie ktoś czy to jest legitne? Wygląda fajnie.

 

legitne nie, scigalne malo (bardziej nadawcow niz odbiorcow), natomiast polecam zapoznac sie z cccam, gdzie sygnal idzie normalnie satelita, tylko uprawnienia po sieci ;) duzo lepsza stabilnosc, kasowo tez fajnie (hint: aliexpress i w szukajce cccam)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kuab napisał:

Przepisal Ci to lekarz? Bo oprocz kwasu foliowego dla kobiet w ciazy, witaminowe suplementy nie wplywaja pozytywnie na stan organizmu, nie chce mi sie szukac linkow do badan :keke: Dodatkowo jesli wpierdalasz za duzo witamin rozpuszczalnych w tluszczach (A D E K ), to mozesz se zrobic kuku, bo nadmiar sie odklada w watrobie. Nie mowiac o tym ze te suple sa bardzo drogie.

Nie, próbuję doprowadziś się do stanu używalności. Gdy wreszcie trochę się podleczę wybiorę się na badania.

Odnośnik do komentarza

Arkadiuszo Milik - legenda Evertonu FC :matrix:

 

Ale że LM zdobędę przed Premier League to bym się nie spodziewał.

Sezon 2020/2021

 

Premier League: 83 punkty, 2 miejsce

Puchar Ligi: Finał, 0:4 z Liverpoolem

Puchar Anglii: Zwycięstwo, 4:2 z Tottenhamem

Liga Mistrzów: Zwycięstwo, 1:0 z Manchesterem United

 

Ech, jak blisko było do perfekcyjnego sezonu.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Pulek napisał:

kurde ziomek mnie trochę wkręca w Rim World :-k @z0nk, co Ty na to? warto wchodzić? :)

Moim zdaniem bardzo. Mam z 300h, z czego z 200h nabite na steam i nie odczuwam znudzenia. Cholerstwo potrafi irytować, ale jednocześnie tworzy historie, które chcę w końcu przerobić na jakieś opowiadanie. W końcu historie o walce z głodem podczas wulkanicznej zimy i inwazji tubylców na poziomie technologicznym średniowiecza brzmi nieźle nie?

Sama gra jak czasem widać po moich postach jest specyficzna i zmierza do porażki. Każda minuta przybliża Cię do klęski, a te czasem bywają spektakularne. Do tego budowanie baz jest samo w sobie satysfakcjonujące, kiedy z TEGO powstaje TO i to mimo przeciwności losu.

Ponadto wolność gry jest ogromna. Możesz bawić się w ascetyzm, albo w poszukiwaczy komfortu. Plantacje niewolników, plantacje narkotyków, albo przyjaźni ryżowi farmerzy? Do wyboru do koloru. Niewolnictwo? A może leczenie każdego więźnia i wypuszczanie? Osobiście mam dwie kolonie - Rimcher czyli Rimworldowy wiedźmin dla ubogich i kolonię, którą nie wiem co zamierzam jeszcze zrobić.

Jeżeli jednak uznasz, że vanilla jest za biedna (a nie jest), liczba modów i ich bogactwo naprawdę powala. Ja zacząłem od 5, teraz mam z 50 ^^

Ponadto całkiem przyjemne community. Można się nauczyć sporo na ich błędach. Sam ostatnio też się zdziwiłem gdy odkryłem, że niczym w Star Treku mogę zginąć z głodu przez puszyste stworzonka :keke:

 

Także jeśli chodzi o gry, to najlepiej wydane około 100 zł od dawna.

Zonk daje 10 na 10 i zachęca! Ostrzegam jednak - uzależnia.

Ostrzegam 2 - nastaw się, że z początku popełnisz błędy, które doprowadzą do przegranej, ale to jest urokiem tej gry :D

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

ym razem nie loty ale zajebista opcja wjazdu na Białoruś i do mateczki Rasiji!

Wjeżdżamy bez wizy za 8.88 PLN!

W czerwcu odbywają się II Igrzyska Europejskie w Mińsku. Od 10 czerwca do 10 lipca kibice będą mogli wjeżdżać na Białoruś bez wizy:

http://poland.mfa.gov.by/pl/games_2019/d6e191005c3f468d.html

Wystarczy kupić najtańszy bilet za 5 rubli białoruskich, czyli około 9 PLN, zakup trwa 5 minut, zero formalności. Z wydrukowanym biletem i paszportem stawia się na granicy. Poniżej strona, na której kupuje się bilety.

https://www.en.minsk2019.ticketpro.by/

Białoruś podpisała umowę z Rosją, na podstawie której bez wizy będzie można również wjechać w tym okresie do Rosji:

http://www.eurolympic.org/european-games-belarus-and-russi…/

Wiem że kilka osób już kupiło.
Ja również.
Nawet jeśli nie pojedziecie to warto zaryzykować 9zł

 

 

Jakby ktoś na białorus i do rosji chciał bez wizy. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...