Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, kaderr napisał:

No ale to co? Postulujemy wyłącznie dyskusje ekspertów z innymi ekspertami? ;) Jacy eksperci od bycia ekspertem będą w komisjach weryfikujących? ;) 

No w myśl tej idei o aborcji mogą dyskutować tylko ci, którzy przeprowadzali ten zabieg, albo ci którzy zostali wyskrobani :foto:

 

O piłce nożnej już nie wspomnę. MAcie się mnie słuchać, bo zagrałem 16 minut w IV lidze, a wy co najwyżej napierdalacie lagi na osiedlowych Orlikach :gool: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, jmk napisał:

Owchuj zadzwonił sąsiad że mi garaż na działce wywiało i rzeczy stamtąd. Jadę taksa posprzątać i usadowić mocniej.

To po co stawiałeś taki:

 

namiot+dmuchany.jpg

 

:keke:

 

Współczuję. Mi na szczęście nie wywieje, ale łaczę się w bólu.

Odnośnik do komentarza

Kurwa wiedziałem od samego rana że dzisiaj będzie chujowy dzien, ale mówię dobra to tylko poniedziałek. Najpierw w drodze do pracy rozjebal się autobus więc spóźniony do roboty. Na koniec dnia w biurze wyjebalo kran z wodą, kto się rzucił ratować? Ja. Efekt całe biuro zalane a ja cały mokry. Idź Pan w chuj. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...