Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Reaper napisał:

Chyba wybiorę się w końcu na ten Ramen jak będę w Warszawie teraz :-k 

 

Zdecydowanie. Ten od znajomej i Arigator polecam. No i Yatta chyba jeszcze. Coś tam zapłacisz, ale też się nażresz ;) ewentualnie będąc w Krakowie totalnym sztosem jest Akita, często jeżdżą z truckiem po Polsce.

Odnośnik do komentarza

@z0nk trudne pytanie, niby podobne ale jednak inne gry. Przyjrzyj się gameplayom i zobacz co Ci bardziej odpowiada. EtG to bardziej "klasyczny" shooter i wymaga trochę malpiej zręczności, co nie każdemu odpowiada ;). Z kolei crypt ma za sobą dość intrygujaca i oryginalna mechanikę.

 

Ja w EtG jestem zakochany po uszy. Gra jest wymagająca, ale też przede wszystkim uczciwa - jak przegrywam, to wiem, że byłem po prostu za słaby :). Czy ci się spodoba to chyba musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy lubisz Bullet Helle (ale weź poprawkę że daleko mu do japońskich ekstremow). Jeśli tak, to będziesz się dobrze bawił. No i ta gra jest tak skonstruowana, że im dłużej/więcej grasz, tym, teoretycznie, staje się łatwiejsza, bo odblokowujesz nowe zabawki, które mogą pojawić się w trakcie gry. Rzeczy do odkrycia jest multum, broni i przedmiotów zatrzęsienie, także pomimo powtarzalności może długo się nie znudzić. PS4 nie liczy czasu, ale myślę że razem z wersją steamowa (tam też mam) z ponad 200h na liczniku będzie i ciągle nie mam dosyć ;). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@me_whoej racja porypałem przez te jej nagranie o Małgorzacie. Kumpel mnie poprawia, że to Magda była :keke: i reszta już się zgadza, ale nie broń, a tarcza tam była jakaś w imieniu.

 

13 minut temu, Lucas07 napisał:

A YetzTu z Poznania? :P 

Oni i w swoim drugim lokalu w Mikoya mają naprawdę świetne rameny, podpisuję się obiema rękami :D 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, schizzm napisał:

Ej, ludzie siedzący w sierści czy ogólnie polskiej scenie niezależnej. Czy Truchło Strzygi jest ok, coś raczej do trzymania na liście guilty pleasure, czy  po prostu gówno? Bo nie powiem, że nawet mnie ta stylistyka z początków BM z połowy lat 80. wymieszana z crust punkiem ujęła, choć całość jest utrzymana na granicy zajebistości/wiochy. Noga sama chodzi, tylko zapewne szybko się "przeje". :-k 

 

@Keith Flint, @kuab, @meyde ktokolwiek? ;) 

pytaj meydego, nie znałem do tej pory. A nawet mi sie podoba.
Ja ostatnio nadrabiam głównie braki muzyczne.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

@z0nk trudne pytanie, niby podobne ale jednak inne gry. Przyjrzyj się gameplayom i zobacz co Ci bardziej odpowiada. EtG jest bardziej "klasyczny" shooter i wymaga trochę malpiej zręczności, co nie każdemu odpowiada ;). Z kolei crypt ma za sobą dość intrygujaca i oryginalna mechanikę.

 

Ja w EtG jestem zakochany po uszy. Gra jest wymagająca, ale też przede wszystkim uczciwa - jak przegrywam, to wiem, że byłem po prostu za słaby :). Czy ci się spodoba to chyba musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy lubisz Bullet Helle (ale weź poprawkę że daleko mu do japońskich ekstremow). Jeśli tak, to będziesz się dobrze bawił. No i ta gra jest tak skonstruowana, że im dłużej/więcej grasz, tym, teoretycznie, staje się łatwiejsza, bo odblokowujesz nowe zabawki, które mogą pojawić się w trakcie gry. Rzeczy do odkrycia jest multum, broni i przedmiotów zatrzęsienie, także pomimo powtarzalności może długo się nie znudzić. PS4 nie liczy czasu, ale myślę że razem z wersją steamowa (tam też mam) z ponad 200h na liczniku będzie i ciągle nie mam dosyć ;). 

Zaintrygowałeś EtG więc. Podoba mi się mechanika crypt stąd mój dylemat, ale też sporo się nagrałem w Touhou więc BUllet Helle są mi znane :D ale skoro 200h nie znudziło jeszcze to dla mnie naprawdę dobra recenzja!

Odnośnik do komentarza
Teraz, z0nk napisał:

Zaintrygowałeś EtG więc. Podoba mi się mechanika crypt stąd mój dylemat, ale też sporo się nagrałem w Touhou więc BUllet Helle są mi znane :D ale skoro 200h nie znudziło jeszcze to dla mnie naprawdę dobra recenzja!

W Krypcie plusem jest to, że można wgrać swoją muzykę ;) A mechanika wiecznego skaknia w rytm jest potwornie wymagająca imo i w pewnym momencie robią się muzyczne szachy. Najlepiej spuść wpacki temu drugiemu i zabierz oba kody.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj sobie wymyśliłem fajny (dla mnie) tatu. Gdzieś na szyi poniżej ucha bym go robił. Nie widziałem jeszcze takiego- lekka biomechanika. Na całej łapie sobie nie zrobię, bo raz aż tyle kasy na razie nie będe miał, dwa- mam za chudą rękę do takiego:

0e37188c5557b6242ac1eec3a8a8e6ef.jpg

 

Ale na prawe ramię mexican sugar scull już bardzo chętnie bym zrobił.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Lucas07 napisał:

A YetzTu z Poznania? :P 

 

Kurła, no tak, Poznań. Ramen-Ya na pewno, ten to nie mam pewności :-k

1 minutę temu, Makk napisał:

Ja wczoraj sobie wymyśliłem fajny (dla mnie) tatu. Gdzieś na szyi poniżej ucha bym go robił. Nie widziałem jeszcze takiego- lekka biomechanika. Na całej łapie sobie nie zrobię, bo raz aż tyle kasy na razie nie będe miał, dwa- mam za chudą rękę do takiego:

0e37188c5557b6242ac1eec3a8a8e6ef.jpg

 

Ale na prawe ramię mexican sugar scull już bardzo chętnie bym zrobił.

 

Nie widziałeś, lol? Przecież 5-10 lat temu biomechanika była na takiej fali, że każdy robił.

Odnośnik do komentarza

Ach i jeszcze jedna rzecz. Gra jest ciągle wspierana. 

Wydano dwa duże patche (Supply Depot i Gungeons & Draguns), które pododawaly sporo nowych rzeczy - przeciwników, broni, przedmiotów, pomieszczeń, zmieniały balans gry itp. 

Miało nie być więcej dodatków, ale chyba twórcy się złamali i w tym roku coś wypuszcza :).

 

W razie czego zapraszam też na mojego Twitcha (reklama ;)), wieczorami ogrywam tam EtG :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...