Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No śniegu. Putin włączył w nocy wiatrak i naszło tego zimowego powietrza ze wschodu. W nocy była taka śnieżyca i wichura, że w MMz wywaliło drzewo na transformator, zrobiły się fajerwerki, po czym do rana część miasta nie miała prądu.

 

Wczoraj było lepiej ;) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Brudinho napisał:

Czy możliwe jest, aby mieć podrzenie raka i załatwić sobie badanie i wyniki w+/- 6 godzin? 

 

Na NFZ nie. Zależy co rozumieć przez podejrzenie - obraz z tomografu/rezonansu czy badani antygenów w krwi?

Odnośnik do komentarza

Ja miałem podejrzenie chłoniaka w maju, wyszło przez przypadek w tomografii brzucha, powtórna w lipcu/sierpniu potwierdziła, poszło skierowanie na PET, ale NFZ odmówiło dwukrotnie badania, miałem dalej powtórne tomografie we wrześniu i konsultacje z hepatologiem w październiku i testy z krwi na antygeny i dopiero tutaj wyszło ujemne.

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, Brudinho said:

 

Nie mam pojęcia. Ale wydaje mi się to mocno podejrzane.

 

 

Zależy jaki rak. Niektóre widać od razu (kolanoskopia, gastroskopia), jak potrzebny tomograf, czy rezonans, to zazwyczaj opisywanie wyników trwa dużo czasu.

 

Jak się ma bliskich lekarzy, to jakaś szansa jest, ale określiłbym jako mało prawdopodobne. 

Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, Brudinho said:

Ah no to tutaj od wieczornego "Mam podejrzenie raka" do "Ufff nie mam" Minęła noc i 5 godzin dnia z czego od rana było badanie ;) 

 

Przy podejrzeniu raka np. jelita grubego i załatwieniu kolanoskopii na rano jest taka możliwość.

 

Tylko, że takie "załatwienie" na rano to tylko przez bardzo zaangażowanego osobiście w sprawę lekarza, albo jak powiedział jmk, już leżąc w szpitalu.

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...