Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, me_who napisał:

@Reaper ty pisałeś ostatnio o Nightflyers? To się kończy jakimś cliffhangerem? Bo skasowali drugi sezon i wolałbym się nie denerwować otwartym zakończeniem.

A właśnie, miałem Ci pisać. Eeee, nie polecam chyba jednak. Ogólnie klimat jest mega spoko - kosmos, przyszłość, technologie, cuda wianki - ale jednak jest mało akcji w porównaniu do The Expanse, wszystko się dzieje na pokładzie jednego statku. Strasznie dużo naukowego bełkotu, oczywiście taka pseudo-nauka, bo wszystko jest tak zaawansowane, że nie ma żadnego przełożenia na to co się dzieje obecnie w świecie. Cliffhanger.... no powiedzmy że jest, chociaż ja to przyjąłem jako takie zamknięcie sezonu, nie wkurzyło mnie specjalnie.

 

Możesz spróbować dać sobie 1-2 odcinki, może jednak trafi w Twój gust. Początek jest naprawdę spoko, bo klimat fajny, ale później trochę to ucieka i się nudzi.

1 minutę temu, wojt3k napisał:


W czym tak z ciekawości robisz taki research?

KW Finder

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, kolek23 napisał:

 

A nie da się znaleźć na necie/na ich stronce/na infolinii gdzie mają ten punkt pod Goodison?

 

StubHub jest chyba oficjalnym resellerem Premier League, o ile się nie mylę.

Na razie napisałem na czacie i jakaś Eva G. mi nie odpowiedziała przez 10 minut :D 

Odnośnik do komentarza

Na stronie Evertonu jest takie info, ale nie wiem na ile mogę temu zaufać.

 

If your tickets sell, StubHub will send your ticket info to the club so they can remove the match tickets from your season ticket card and issue paper tickets for the buyer to pick up at the stadium. StubHub will transfer the balance of your payment (after deducting their commission) to your PayPal account 5 to 8 business days after the match takes place.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, me_who napisał:

@Reaper ty pisałeś ostatnio o Nightflyers? To się kończy jakimś cliffhangerem? Bo skasowali drugi sezon i wolałbym się nie denerwować otwartym zakończeniem.

Ja co prawda nie Gwałtek ;) , ale... Obejrzałem aż prawie cały pierwszy odcinek. Słabizna straszna jak dla mnie. Takie tam pierdu-pierdu, ooo, on ma zdolności paranienormalne itd.

W ogóle nie zainteresował mnie. Wydał mi się po prostu stratą czasu, więc nie brnąlem w drugi odcinek nawet.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schizzm napisał:

Biorąc pod uwagę ten opis i info ze to oficjalny reseller to wygląda ok :-k

 

 

No już znalazłem odpowiedź na forum Evertonu (abstrahując już od tego, że raczej powinno być takie info na stronie StubHub): 

When you buy on StubHub you pick them up at the Bullens box office.

Nawet odkryłem, że mogę kupić bilet na dziecko i zrobić sobie upgrade na miejscu dopłacając różnicę :D 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...