Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie w karierze w FM 2010 zmieniłem chyba najlepszy na świecie Manchester City na czwartoligowe szkockie Brechin, bo chciałem pograć na takim poziomie. I taki ruch tłumaczę sobie, że włodarze reprezentacji Włoch, którą też prowadzę kazali mi się określić na jedno podstawowe zajęcie smile.gif

 

I wyjatkowo niemiłe zwycięstwo wpadło w CSowym Danger Zone - upgradowałem sobie tablet i pokazywał mi lepiej rozprzestrzenianie się strefy, przedostałem się do heksa który będzie zajęty ostatni, gdzie zostaliśmy w trójkę. Tamci dwaj wpadli na siebie, przeżył jeden ranny, i jak potem zobaczyłem, nawet zastrzyk HP nie przywrócił mu pełnego zdrowia, gdy strefa zajęła cały heks zaczęliśmy się szukać, chociaż niepotrzebnie, przynajmniej dla mnie smile.gif lepiej było siedzieć schowanym, gdyż tamtego zabila szybciej strefa - mi zostało całość 120 hp i zastrzyk, rywalowi niecale 100. Gdyby na początku jakiś smieszek nie zaatakował mnie z jakimś chyba młotkiem, wygrał bym to bez killa na koncie smile.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dudek napisał:

Nie rozumiem, co daje wymóg rezerwowania pojazdu z minimum 15 minutowym wyprzedzeniem, poza utrudnieniem życia zamawiającemu i faworyzowaniem taksówkarzy. Dla mnie śmierdzący przekręt. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, stefan1984 napisał:

Nie rozumiem, co daje wymóg rezerwowania pojazdu z minimum 15 minutowym wyprzedzeniem, poza utrudnieniem życia zamawiającemu i faworyzowaniem taksówkarzy. Dla mnie śmierdzący przekręt. 

Właśnie o to chodzi

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

U mnie też tak średnio bym powiedział.

 

Powiedzcie mi lepiej koledzy, czy kupić za 50 milionów funtów Erica Diera. Potrzebuję defensywnego pomocnika i środkowego obrońcę, a ten mi pokrywa obie te pozycje.

John Souttar? Ale w FM19 może być chujowy. No i jego DP jest dyskusyjne.

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...