Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kaderr napisał:

 

Co to za prewencyjna inwigilacja nowych użytkowników i ksenofobiczne ciągoty? :D  #afera

 

zamiast witać nowych userów i zachęcać do forumowania, to pierwsze na co trafiają to podejrzenia i nastawienie "po co tu przylazłeś?!" :( 

 

W porównaniu do fazy „wypierdalaj” widzę tu jednak pewną ewolucję. 

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza

Ja miałem swoją małą przygodę z Adamowiczem... Jak wracałem z rozmowy z Barcelony, mój samolot do Warszawy przyleciał z ogromnym opóźnieniem. Jak opętany leciałem przez Szopena na Eurolot do Gdańska. To był piątek, godzina 20:30, pasażerami samolotu byli głównie sami biznesmeni i urzędasy (a tak przynajmniej wyglądali). I wtedy ja wbijam na pełnej piździe na ostatnią chwilę przed zamknięciem bramek. Przede mną, już za bramkami, w kolejce do samolotu stali Adamowicz ze Strukiem. No i ten pierwszy strzelił small talka w moją stronę co się stało itp. To mówię, że przesiadam się z Barcelony itp, to się zainteresował co tam robiłem, powiedziałem, że rozmowa o pracę, to życzył powodzenia i się zaśmiał, że ma nadzieję że to nie przez niego wyjeżdżam ;). Ot taka anegdotka...

 

Jest mi cholernie przykro, bo odpowiadała mi jego wizja Gdańska i większość poglądów... Dokąd to wszystko zmierza?

  • Lubię! 9
Odnośnik do komentarza

Najsmutniejsze jest to, że dzisiaj wszystkim przykro, zbierają się wspólnie na marszach, nawołują do zaprzestania mowy nienawiści, etc., a jak już kurz opadnie to będą się gównem obrzucać jak dotychczas... Taki naród...

 

Abstrahując od śmierci prezydenta Gdańska, to mi jest zwyczajnie przykro, że Owsiak zrezygnował z prezesowania WOŚP. 27 lat. W tym momencie całe hasło, że będziemy grali do końca świata i jeden dzień dłużej wzięło jakby w łeb. Jasne, to nie koniec WOŚP, co sam podkreślił. Dalej tam będzie pracował, ale coś mi tutaj przestało grać. Ciekawe na ile to emocje, na ile to jest jeszcze do odwrócenia. Bo to tak trochę pokazanie przeciwnikom WOŚP: dobra, wygraliście...

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, schizzm napisał:

Dostałem wstępną ofertę pracy w Cork w Irlandii. Ktoś może rzucić linkiem na rozeznanie kosztów życia albo jakieś tipy itp? :) (poza numbeo) 

Ja mieszkam w Limerick, chociaż we wszystkich miastach w Irlandii jest raczej tak samo. Jak Meler napisał - zadupie straszne. Generalnie bez samochodu nie ma co się ruszać. Transport publiczny, i w ogóle usługi publiczne są na fatalnym poziomie pomimo dość wysokich podatków. Miasta są dla samochodów, nie dla ludzi. Jeśli nie dostaniesz jakieś mega przebitki w wynagrodzeniu, to bym się nawet nie zastanawiał nad przeprowadzką z Barcelony ;) 

 

A KAGO to nie jest multi tego typa co pisał licencjat czy tam magisterkę o CMF? Adam coś  tam?

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, kuab napisał:

A  KAGO to nie jest multi tego typa co pisał licencjat czy tam magisterkę o CMF? Adam coś  tam?

To już moje trzecie multikonto w takim razie, chętnie się dowiem, czyim jeszcze multi jestem :-k Skan dowodu mam komuś wysłać ze swoim nickiem i dzisiejszą datą? :-k 

Odnośnik do komentarza
Teraz, KAGO napisał:

To już moje trzecie multikonto w takim razie, chętnie się dowiem, czyim jeszcze multi jestem :-k Skan dowodu mam komuś wysłać ze swoim nickiem i dzisiejszą datą? :-k 

 

Kiedyś za starych czasów, jak ktoś chciał pisać o swojej grze w FM'a jeszcze przed Polską premierą, to musiał wysłać do moderacji zdjęcie z pudełkiem i bieżącą gazetą, bo inaczej dostawał bana za piractwo :kekeke: 

  • Lubię! 6
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, krzysfiol napisał:

A tak serio @KAGO, to już dawno na forum nie mieliśmy kogoś nowego, więc jesteś jak biały człowiek wśród indian w XVI wieku ;) 

 

A propos, bo to jest najważniejsza kwestia, jakiej skórki używasz @KAGO? Prawilnej, białej, kwitnącej jak nasza cywilizacja, czy czarnej - synonimu upadku i degrengolady?

  • Lubię! 4
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 3
  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, kuab napisał:

Ja mieszkam w Limerick, chociaż we wszystkich miastach w Irlandii jest raczej tak samo. Jak Meler napisał - zadupie straszne. Generalnie bez samochodu nie ma co się ruszać. Transport publiczny, i w ogóle usługi publiczne są na fatalnym poziomie pomimo dość wysokich podatków. Miasta są dla samochodów, nie dla ludzi. Jeśli nie dostaniesz jakieś mega przebitki w wynagrodzeniu, to bym się nawet nie zastanawiał nad przeprowadzką z Barcelony ;) 

 

A KAGO to nie jest multi tego typa co pisał licencjat czy tam magisterkę o CMF? Adam coś  tam?

Tego zapomniałem - transport publiczny w sumie nie istnieje. W Cork np. jest teraz kampania żeby zgłaszać jak autobus nie przyjechał. Generalnie jak masz 10 odjazdów to co najmniej 5 z nich nie pojawi się w ogóle ;) Więc samochód obowiązkowy. No i popieram - ja co prawda uwielbiałem Crosshaven ale jakby miał się tam z Barcelony przeprowadzić to bym chyba wpadł w depresje :)

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...