Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

I jak odpowiadasz na to pytanie? :_cool:

Jesli w ogole chodzi o postanowienia noworoczne to kiedys jeszcze w gimbazie byl taki Michał co zawsze byl przygotowany na lekcje, zawsze mial zadania domowe, dobrze się uczyl itp. Pewnego dnia pojechalem na rower i kolo Biedronki jak chciałem przejechac na druga strone ulicy (jechalem po sciezce rowerowej przy chodniku) patrze na prawo - nic nie jedzie, na lewo tez no to jade, a ze swiatlo mialem zielone to niczego sie nie balem i pozniej jeszcze przez park jechalem i w koncu do domu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, beeres napisał:

Każdy w postanowieniach noworocznych ma, że musi mniej żreć i zejść trochę z wagi. Mam na to drugie trochę inny sposób. Zawsze po wyjściu od barbera/fryzjera, tak przed dwa pierwsze dni, gdy z kimś się spotykam to dostaję ciągle to samo pytanie i komplement w jednym: O, ładnie schudłeś widzę :)

 

Chyba:

O, ładnie schudłeś widzę?

 

:jezyk:

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Seju napisał:

I jak odpowiadasz na to pytanie? :_cool:

Jesli w ogole chodzi o postanowienia noworoczne to kiedys jeszcze w gimbazie byl taki Michał co zawsze byl przygotowany na lekcje, zawsze mial zadania domowe, dobrze się uczyl itp. Pewnego dnia pojechalem na rower i kolo Biedronki jak chciałem przejechac na druga strone ulicy (jechalem po sciezce rowerowej przy chodniku) patrze na prawo - nic nie jedzie, na lewo tez no to jade, a ze swiatlo mialem zielone to niczego sie nie balem i pozniej jeszcze przez park jechalem i w koncu do domu.

 

To ten sam Michał?

 

Odnośnik do komentarza

By byli szaleni jakby wydali 3 miliony euro za kolesia, który w Niemczech raczej nie popisał sie broniąc barw K’lautern. Wbrew wydatkom w BuLi to dla FCN to są naprawdę duże pieniądze i lepiej jakby wydali je na kogoś sprawdzonego. No i z doświadczeniem, bo jego brak to największa bolączka Clubu.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, z0nk napisał:

A ja byłem spasiony, a teraz jestem tylko gruby :keke: 

o to, ja mam to samo. Jak zszedłem ponizej 105 kg, to juz nie słyszę, że jestem gruby, a co najwyżej, że "wielki chłop, co wywoluje strach samą posturą" A jak jest jakaś akcja typu wpierdol, to zawsze ludzie pytają się co robię.

Odnośnik do komentarza

A jeden taki Zięba Karol też miał ochotę sobie postanowić, że w nowym roku się będzie odchudzał i przestanie pić. Ale pomyślał sobie, że to bez sensu, bo i tak ludzie będą mówili "o, to ten grubas co się odchudził, w dodatku trzeźwy". Więc dał sobie spokój z postanowieniami

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...