Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Feanor napisał:

Pamiętam jednak jego opowiadania z czasów s-f i wiem, że potencjał intelektualny w nim drzemie (choć w tym wieku to już się pewnie nie obudzi). 

Czytałem Piekarę w gimnazjum nawet z pewną dozą przyjemności, ale po jego twitterze patrząc bardzo się cieszę, że ktoś tak głupi, nie potrafiący przyjąć, nie mówiąc już o przetworzeniu, najprostszych faktów trzyma się z dala od publicystyki.

Stąd to, że Ziemkiewicz coś pisywał (wiem, za PRL nawet dostawał państwowe nagrody za działalność pisarską ;) ) w sci-fi nie jest dla mnie żadnym argumentem przemawiającym za jego intelektem, skoro na każdym kroku jego działalności publicystycznej - cholernie bogatej i uprawianej od wielu lat konsekwentnie, na nieszczęście rozumów jego czytelników - wypada na debila. IMO nie rokuje jak Łysiak, którego można (nawet należy) nie lubić, ale można cenić za intelekt (tak jak Urbana z drugiej strony barykady). Ziemkiewicz na tle Łysiaka wypada jak Artur Zawisza na tle Urbana.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

Czytałem Piekarę w gimnazjum nawet z pewną dozą przyjemności, ale po jego twitterze patrząc bardzo się cieszę, że ktoś tak głupi, nie potrafiący przyjąć, nie mówiąc już o przetworzeniu, najprostszych faktów trzyma się z dala od publicystyki.

Stąd to, że Ziemkiewicz coś pisywał (wiem, za PRL nawet dostawał państwowe nagrody za działalność pisarską ;) ) w sci-fi nie jest dla mnie żadnym argumentem przemawiającym za jego intelektem, skoro na każdym kroku jego działalności publicystycznej - cholernie bogatej i uprawianej od wielu lat konsekwentnie, na nieszczęście rozumów jego czytelników - wypada na debila. IMO nie rokuje jak Łysiak, którego można (nawet należy) nie lubić, ale można cenić za intelekt (tak jak Urbana z drugiej strony barykady). Ziemkiewicz na tle Łysiaka wypada jak Artur Zawisza na tle Urbana.

 

No dobra, ale z Łysiakiem to jednak poleciałeś nieuczciwie o tyle, że Łysiak jest NIEBYWALE inteligentny (jak Urban), to jest inna półka zupełnie. RAZ nawet z poukładaną głową kimś takim by nie był. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gacek napisał:

Czytałem Piekarę w gimnazjum nawet z pewną dozą przyjemności, ale po jego twitterze patrząc bardzo się cieszę, że ktoś tak głupi, nie potrafiący przyjąć, nie mówiąc już o przetworzeniu, najprostszych faktów trzyma się z dala od publicystyki.

ten fragment to jakbyś  pisał o sobie samym:)

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

przemeblowania w pokoju służbowym - 80% progresu :-k wymienili wykładzinę, więc korzystając z okazji zmieniłem trochę układ biurkowy. jest kozacko. lubię takie zmiany :) są z pozoru niewielkie, ale jakoś dają mi dobre samopoczucie 

Odnośnik do komentarza

Stocznia ma 5 siatkarzy :-k

 

Cytat

Równocześnie potwierdzamy nasze wcześniejsze informacje, że jesteśmy w sporze prawnym ze sponsorem tytularnym i oczekujemy z jego strony uregulowania należności, wynikających z podpisanej w tym roku umowy z klubem. O szczegółach, dotyczących historii wzajemnych kontaktów i wydarzeń związanych z sytuacją w jakiej obecnie się znaleźliśmy, poinformujemy niezwłocznie po uregulowaniu wszelkich kwestii dotyczących aktualnego funkcjonowania zespołu, który jest dla nas najwyższą wartością.

 

:-k

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Dudek napisał:

Szczepić dzieci czy nie szczepić? Ostra wymiana zdań w studio Otwartej Anteny. ZOBACZ

 

Ładnie ją wypunktował, ale na koniec i tak najbardziej mnie zniszczyło "zawód - matka"

 

Cudowne <3

 

Btw niezmiernie szanuje sposób w jaki poprowadził swoje argumenty. Wiedział jak argumentować merytorycznie by Socha została zmuszona do odpowiedzi albo wykazującej jej niewiedzę albo zmuszającą do jednoznacznej odpowiedzi.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Makk napisał:

Posprawdzałem ile jest warta planszówka "Magiczny miecz", którą mam do opylenia i wychodzi, że... za 400 zł spokojnie to pójdzie. Miło :-k Parę groszy wpadnie*

 

 

*na kawałek drzwi lub okna do domu będzie :kekeke:

 

Też miałem taką nadzieję, jak wystawiałem swoje 390 Bossy :|

 

3 godziny temu, me_who napisał:

Dzisiaj czekałem na zmianę opon i mają odpaloną non-stop ESKA TV w poczekalnio-biurze. I leciał kawałek Prince Karma. Takie wizualne ilości lat 80 naraz, że oesu :D

  Ukryj zawartość

 

Ale to piękne :)

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Pulek napisał:

przemeblowania w pokoju służbowym - 80% progresu :-k wymienili wykładzinę, więc korzystając z okazji zmieniłem trochę układ biurkowy. jest kozacko. lubię takie zmiany :) są z pozoru niewielkie, ale jakoś dają mi dobre samopoczucie 

Ja mam czwarte biurko w ciągu 6 miesięcy pracy :kekeke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, ajerkoniak napisał:

 

Cudowne <3

 

Btw niezmiernie szanuje sposób w jaki poprowadził swoje argumenty. Wiedział jak argumentować merytorycznie by Godek została zmuszona do odpowiedzi albo wykazującej jej niewiedzę albo zmuszającą do jednoznacznej odpowiedzi.

Godek jest od aborcji, to jest bodajże Socha. Ale obie maja grzywki od garnka cięte, wiec można pomylić.

Odnośnik do komentarza

Mi się za bardzo ciśnienie podnosi jak coś takiego oglądam... wypowiada się idiotka na tematy, o których nie ma pojęcia, ale tłum innych idiotów zwiększa jej pewność siebie i wyłącza jakiekolwiek poczucie wstydu czy pokory. Nosi mnie jak coś takiego widzę, ja nie byłbym w stanie tak spokojnie odpowiadać jak ten pan doktur.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...