Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Reaper napisał:

Ja pieprzę, jak to możliwe, że nawet w tak błahej sprawie wyznawcy PiSu są po drugiej stronie barykady? To już jest naprawdę jakieś zacofanie w rozwoju człowieka, jeśli jako najwyższy poziom rozrywki ocenia hałas i efekty świetlne, nie zważając na negatywne aspekty takich zabaw. 

A debil Gmyz już na twitterze hurr durr a Owsiak bendzie mug szczelać. Oczywiście pod spodem podobne jemu tuzy intelektu przyklaskują, a nawet zmawiają się, żeby strzelać pod domem Trzaskowskiego. Może ktoś temu alkunowi wyjaśni, że to nie jest zakaz korzystania z fajerwerków, ale to, że miasto nie zorganizuje takiego pokazu? Chyba, że on specjalnie jest takim idiotą, bo jego teksty mają do idiotów trafiać.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, me_who napisał:

Chyba, że on specjalnie jest takim idiotą, bo jego teksty mają do idiotów trafiać.

Nie no, plizzz.

Czym innym są ludzie tacy jak Urban, którzy są propagandzistami, ale cynicznymi i inteligentnymi, a czym innym ludzie jak Gmyz, którzy są partyjnymi cepami o przeciętnej lub żadnej inteligencji. Tak, jedni i drudzy kłamią, ale nie można mieć wątpliwości co do tego czy Gmyz jest idiotą, wystarczy przejrzeć dowolny wykwit jego intelektu. Na litość, na tle szurów takich jak Gmyz wyróżnia się nawet Ziemkiewicz, choć o jego głupocie krążą legendy (choćby ostatni jego popis o zmianach klimatu).

Samo poddanie w wątpliwość głupoty Gmyza już jest dlań komplementem.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Gabe napisał:

Pamiętając jakość projektu (ilustracje, postaci itp), oraz że to niemal dokładna podróbka Magii i Miecza (czyli Talisman), choć nie dorastająca jej do pięt - w życiu bym jej nie kupił.

 

Tylko dla koneserów :D 

No właśnie tak :p teraz ponoć znacznie warte dla koneserów. Mi to zbędne. W zasadzie znalezione. Ja zarobię parę groszy, ktoś będzie miał uciechę i ubaw przy graniu. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, lad napisał:

Ja też chcę, ale nie wiedziałem że to taka droga impreza :( Pytanie tylko czy słuchać tych wszystkich netowych ekspertów (czuję się jak bohater tej pasty o chodzeniu po bułki), czy po prostu kupić coś za 4-5 stów. W końcu to nie dla mnie :D 

Ja poluje na używki z lat 70 i 80 i mam na oku fajnego Duala 721 i 704. Te nowe gramofony są chuja warte. Chciałbym wydać około tysiąca a do tego kupić jakiś sensowny przedwzmacniacz gramofonowy. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gacek napisał:

Nie no, plizzz.

Czym innym są ludzie tacy jak Urban, którzy są propagandzistami, ale cynicznymi i inteligentnymi, a czym innym ludzie jak Gmyz, którzy są partyjnymi cepami o przeciętnej lub żadnej inteligencji. Tak, jedni i drudzy kłamią, ale nie można mieć wątpliwości co do tego czy Gmyz jest idiotą, wystarczy przejrzeć dowolny wykwit jego intelektu. Na litość, na tle szurów takich jak Gmyz wyróżnia się nawet Ziemkiewicz, choć o jego głupocie krążą legendy (choćby ostatni jego popis o zmianach klimatu).

Samo poddanie w wątpliwość głupoty Gmyza już jest dlań komplementem.

 

RAZ nie jest głupi, jest intelektualnie niechlujny (to marnuje jego potencjał). Gmyz, no cóż, sam to opisałeś

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Feanor napisał:

 

RAZ nie jest głupi, jest intelektualnie niechlujny (to marnuje jego potencjał).

Sprawdź sobie na twitterze #riserczziemkiewiczowski i zastanów się nad tą tezą jeszcze raz.

Moje zdanie jest dokładnie odwrotne - to kretyn, lecz na tle zupełnych miernot jak Pereira, Gmyz czy reszta tych partyjniaków wygląda korzystnie i tworzy złudzenie, że nie jest kompletnym idiotą. RAZ to najlepszy dowód na to, że można przyćmiewać intelektem całe pisowskie "dziennikarstwo", ale nadal nie dorastać do pięt publicystom lewicowym i być zwyczajnym matołem. Cenię go tylko za cwaniactwo, bo gdyby wybrał inny pakiet poglądów, to mógłby liczyć co najwyżej na kolumienkę w Fakty i Mity - a i na to tylko z uwagi na zapalczywość, nie warsztat - ale że wybrał bycie antyMichnik, to zawsze będzie się cieszył popularnością wśród tych, którzy mają ten sam pakiet poglądów i poza jego ramy nie wyglądają.

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości, z kogo zdaniem się liczycie spośród polskich publicystów? Bo powiem szczerze, że mam deficyt dobrych tekstów politycznych, kulturalnych. Czasami Stankiewicz coś mądrego napisze, czasami czytam Orlińskiego, czasem na stronie Krytyki Politycznej na coś zerknę, jak ktoś podlinkuje w mojej bańce. W "Tygodniku Powszechnym" i "Więzi" pojawiają się ciekawe teksty. No ale później jak czytam coś po angielsku to zauważam, że poziom naszej publicystyki, nie tylko politycznej, jest żenujący. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

IMHO ten jego risercz wynika właśnie z niechlujności. Jest za leniwy na dogłębne badanie tematu i za duży ma bałagan w głowie by móc to ocenić. Pamiętam jednak jego opowiadania z czasów s-f i wiem, że potencjał intelektualny w nim drzemie (choć w tym wieku to już się pewnie nie obudzi). 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...