Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam zimowych butów od czasu wyjazdu, potem trochę wyglądam jak debil, jak przyjeżdżam na śnieg w trampkowych butach, ale na z reguły jedna wizyte zimowa w roku raczej nie ma sensu takowych kupować. 

 

A w tym roku święta na miejscu, trochę szkoda, ale za późno zacząłem ogarniać z biletami. :/

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, me_who napisał:

To co jest teraz nazywasz zimą? :-k 

No dzisiaj to nie, ale końcówkę zeszłego tygodnia i weekend - tak. Zresztą możemy umownie przyjąć za zimę całą cześć roku niezdatną do plażowania. Czyli zwykle od października do kwietnia.

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Misiek napisał:

 

Jak to jest, że prawie wszyscy ludzie, których znam jak wyjeżdzają do pracy na wyspy to zaczynają na Polskę per Polsza mówić :-k 

Tak nam tutaj każą.

 

58 minut temu, schizzm napisał:

A w tym roku święta na miejscu, trochę szkoda, ale za późno zacząłem ogarniać z biletami. :/

Ja bilety na zimę kupiłem w sierpniu ;) Mam kupione wszystkie bilety aż do marca obecnie, teraz się zbieram bo muszę kupić na początek kwietnia i nie chcę dłużej zwlekać :-k No ale kierunek mam dużo łatwiejszy niż Ty, nie ma co gadać.

 

34 minuty temu, Feanor napisał:

 

Posprzątane biurko jest istotnym objawem nerwicy natręctw. 

Do pedanta mi daleko, ale jakiegoś strasznego pierdolnika wokół laptopa nie lubię mieć, a podstawowe rzeczy zawsze mają swoje miejsce.

 

31 minut temu, tio napisał:

A ja na tydzień w ferie wybieram się do Lizbony. Pytanie do tutejszych globtroterów, co z nieoczywistych atrakcji zobaczyć, zwłaszcza pod kątem 10 latki?

Bardzo fajne jest oceanarium, polecam!

 

12 minut temu, Man_iac napisał:

Pewnie, że się da. A auto można kupić za 2000 zł to po co komu droższe?

Tak się śmiecham, trochę zazdroszczę jeśli operujesz w takich budżetach faktycznie :) Z drugiej strony to pewnie za Tanzanię czy Stany tylko ja i żona wydaliśmy jakieś 10-15k zł, więc może te 50k na rodzinę przy hotelach wyższej klasy, to nie jest faktycznie tak dużo :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

Mnie się jeszcze nie udało 5k zebrać na wycieczkę ;)

 

Nie ukrywam, że z Tanzanią to trochę polecieliśmy, bo dość impulsywnie kupiliśmy bilety (po ok. 2k na głowę, więc całkiem normalnie jak na taki dystans), a dopiero później zreflektowaliśmy się ile kosztuje safari (drugie 2k na głowę...). Więc same bilety + safari wyszło nas 8k, a dalej dodatkowe koszty i się zbiera kilkanaście tysięcy. Oczywiście musieliśmy się zapożyczyć na kilka miesięcy u rodziców, ale jakoś dało radę :)

 

A Stany były dość drogie na miejscu, ale mieliśmy świeżutki przelew PLN-ów weselnych, więc nie szczypaliśmy się jakoś strasznie, ale i tak jedliśmy głównie fast foody.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Reaper napisał:

 

Tak się śmiecham, trochę zazdroszczę jeśli operujesz w takich budżetach faktycznie :) Z drugiej strony to pewnie za Tanzanię czy Stany tylko ja i żona wydaliśmy jakieś 10-15k zł, więc może te 50k na rodzinę przy hotelach wyższej klasy, to nie jest faktycznie tak dużo :-k 

Ostatecznie nie wyszła wtedy nawet połowa tej kwoty, co nie zmienia faktu że gdybym znalazł takie idealne dla mnie wakacje to i taka mógłbym wydać. Natomiast właśnie nie uważam ja za aż tak wygórowaną biorąc pod uwagę że dla czterech osób i na 4 tygodnie, gdzie przecież ciągle mi wyskakują reklamy wakacji za np. 5000 za osobę na tydzień. A takie 5000 za tydzień to przy moich założeniach 80 tys. za całość (teraz już wiem że dzieci liczy się inaczej - wtedy jeszcze tego nie wiedziałem).

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Nope, mam trochę lepsiejsze do pracy, a stare, przeciekające trampki na spacery z psem ;) Ale do Polszy trzeba pewnie będzie zimowe zabrać :-k 

No ja też mam właśnie rozkminę czy kupować zimowy płaszcz i buty do Polszy, bo w Irlandii jak na razie kurtka pikowana i jesienne buty wystarczą :-k 

 

@tio - podbijam, Oceanarium bardzo fajne. No i koniecznie zaliczyć babeczki pasteis de nata w zakonie Hieronimitów w Belem - dzieci raczej uwielbiają takie smaki.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...