Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gacek napisał:

Przecież choćby w CDA rozpływali się nad fabułą, nad dialogami ojca z synem, nad głębią tych postaci itp. - wskazując, że obok mechaniki rozgrywki znanej z poprzednich części dołożono właśnie porywające tło fabularne pozwalające się zżyć z postaciami.

Tymczasem fabuła IMO bardziej mi się podobała w GoW III, bo przynajmniej nie udawała nie wiadomo czego. Wolę, jak ktoś po prostu ten fragment rozgrywki pomija - jak np. w Doom czy Just Cause III - niż sili się na coś ambitnego, a wychodzi z tego kupa.

No ale zaraz zaraz, to kto się w końcu sili na głębię, twórcy gry czy recenzenci? Bo jeśli tylko ci drudzy, to czemu masz pretensje do tych pierwszych?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hajd napisał:

No ale zaraz zaraz, to kto się w końcu sili na głębię, twórcy gry czy recenzenci? Bo jeśli tylko ci drudzy, to czemu masz pretensje do tych pierwszych?

Pytasz się o to jakie recenzje czytałem, odpowiedziałem, to o co Ci chodzi z producentami i czemu wyskakujesz z czymś, co nie ma nic do rzeczy? :D 

Odnośnik do komentarza

Co za czasy, żeby nie można było od ręki kupić kabelka sata III. Wszystko na zamówienie, ale dyski SSD to sprzedają od ręki :D Ciekawe czym sobie Ci ludzie mają to podłączyć :D 5 telefonów później i znalazł się lokalny sklep :) Wprawdzie 10zł za dość krótki kabel, ale chociaż od ręki.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, schizzm napisał:

a buty zmieniasz? :kekeke:;)

Nope, mam trochę lepsiejsze do pracy, a stare, przeciekające trampki na spacery z psem ;) Ale do Polszy trzeba pewnie będzie zimowe zabrać :-k 

 

10 minut temu, Man_iac napisał:

Ja mam już dosyć tej zimy i zaczynam się zastanawiać nad jakimiś wakacjami w styczniu.

Ale nie wydawaj 50k zł tym razem, da się taniej!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...