Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

 

No, polecam lekturę ich fanpage jak trafiają się jakieś sytuacje z np umieszczaniem w grach osób z jakichkolwiek mniejszości ;) CDA się zjanuszowało/zostało na poziomie pisania dla 15-latków niestety.

Ja jestem jednak growym januszem i CDA poważam jako idealną lekturę toaletową, nie mam czasu na surfowanie po sieci by informacje o grach czerpać z innych źródeł czy choćby łazić po fanpage'ach.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mi się nie chce, ale zasadniczo przez brak czasu. Jak pisze Gabe.

Jak mam do wyboru se poleżeć poczytać (a mam co i to duuużo), a przysiąść przy FMie, to już teraz wybór jest prosty. Poza tym mam jakieś chyba znużenie graniem. Ostatnio mocno się wkręciłem w Grim Dawn i Diablo 2. Powbijałem levele, fajnie się grało, postacie ciekawe zrobione i... jakaś taka obojętność przyszła. Już tak wielkiej ochoty na granie nie mam. Czyżby znużenie? Może. Z Wieśkiem 3 mam to samo. A jeszcze jakiś czas tamu byłem mocno wkręcony.

Co do FMa- podobnie. Może nawet ciut mniej. Kim już nie miałem grać i wywindować na szczyt. I Świt i zespół z kariery konkursowej, i coś tam jeszcze. Fajna koncepcja była, zajawka też. Sezon pograny i cześć.

Także granie w FM/inną grę u mnie = brak czasu.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gacek napisał:

Ja jestem jednak growym januszem i CDA poważam jako idealną lekturę toaletową, nie mam czasu na surfowanie po sieci by informacje o grach czerpać z innych źródeł czy choćby łazić po fanpage'ach.

 

Jak dla mnie to właśnie facebook jest idealnie kiblowy, ale rozumiem :D

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gacek napisał:

Ja jestem jednak growym januszem i CDA poważam jako idealną lekturę toaletową, nie mam czasu na surfowanie po sieci by informacje o grach czerpać z innych źródeł czy choćby łazić po fanpage'ach.

To już byś chociaż Pixela czytał.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

próby wjeżdżania na ambicje starym dziadom xD

 

Jebie nas tutaj Scena i scena, a z Mahdiego mamy co najwyżej beke, więc pisanie o prestiżu albo jakieś motywacyjne gadki typu "nie - nie masz czasu tylko ci sięnie chce" to sobie odpuść :)

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

Wiecie jaka jest najwyższa stawka podatku w Polsce? Nie 19%, 23% czy nawet 32%. Najwyższa stawka to 75% podatku od dochodów nieujawnionych. I czasem trafiają mi się klienci, którzy za słupa stawiają swoją  matkę i teściową z przeświadczeniem "no co matce zrobią, przecież tych 180 tys podatku nigdy od niej nie wyegzekwują skoro ma tylko 1200 zł emerytury". Nie ma więc co tracić kasy na doradcę. Dopiero uświadomienie, że matka za te ich podatki może pójść do więzienia zmienia (a i to nie zawsze) podejście

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Reaper napisał:

Po czym ucichł, a wywoływałem go ;) 

 

W dniu 1.12.2018 o 14:32, Reaper napisał:

Hej, Mahdi się pyta, czy ktoś z CMF chciałby brać udział jako juror w jego nowym konkursie. Pamiętam, że @schizzm się zgłaszał na ochotnika, może ktoś jeszcze? Nie mam zbyt wielu szczegółów jeszcze.

 Ej! Dałem swoją deklarację jakiś czas temu, a ostatnio zapytałeś czy jest ktoś jeszcze zainteresowany oprócz mnie, a że się z tego nie wycofałem to czekałem na rozwój wydarzeń :)

 

Zgłosiłem się, bo poczytać zawsze mogę, pewnie walnąłbym kontrowersyjne oceny w kategorii styl, bo większość pozycji oceniałbym nisko (wszystko na tym samym schemacie), więc pewnie później byłoby wesoło ;) (nie, moim celem nie było trollowanie, jakby co :)).

 

 

Odnośnik do komentarza

Luz, jego strata ;) 

 

 

54 minuty temu, jmk napisał:

Brak czasu to najgorsza wymówka :D Chyba każdy tutaj coś robi poza pracą czy to gra w inne gry czy ma swoje pasje i hobby, lepiej po prostu powiedzieć: nie chce mi się, a nie że nie mam czasu. 

No ale nie mam czasu, jak jest x gier bardziej mnie obecnie fascynujących niż FM. Miałbym więcej czasu to poświęciłbym też coś na niego ;) 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

Tu chodziło o czytanie, a nie granie ;)

 

8 minut temu, schizzm napisał:

No ale nie mam czasu, jak jest x książek bardziej mnie obecnie fascynujących niż kariery MFM. Miałbym więcej czasu to poświęciłbym też coś na niego ;) 

fixed

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, jmk napisał:

Pociągi Szczecin - Gdańsk jadą tylko 2 klasa, ogólnie jest to 30 zł różnicy, przy 5h jazdy ma spore znaczenie :/  I to nie to, że wyprzedane tylko nie ma w ogóle takich wagonów, dziwne.

Jak mam jechać pociągiem, to sprawdzam zawsze układ na vagonWEB i zawsze się zgadzało (poza przypadkiem, gdzie Dart się spierdolił i przysłali skład wagonowy) i wg nich każdy bezpośredni TLK Szczecin Główny - Gdańsk Główny ma co najmniej jeden wagon pierwszej klasy.

Odnośnik do komentarza

Ja zauważyłem, że strasznie dużo czasu straciłem jak wprowadziła się do mnie dziewczyna. Zaczęły się jakieś gadki-szmatki o życiu, jakieś wspólne, mniej lub bardziej chujowe seriale, jakieś wyjścia polegające na łażeniu w kółko po mieście, czy galerii.. a FM, Motorsport Manager, NBA 2k, prawdziwa NBA, książki, RDR2 sobie smutno leżą i czekają na mnie :(

 

Ogólnie to jestem bardzo zadowolony, polecam :D 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jmk napisał:

To chyba będę musiał osobiście iść na dworzec, bo w apce pokazuje (bilikom) "tylko 2 klasa" i na necie też nie ma opcji kupienia 1 klasy, wywala błąd.

Fakt, na rozkładzie PKP jest "tylko 2 klasa". Także widocznie to ten moment co vagonWEB zawodzi. A nie jest tak, że nie ma pierwszej, bo na dwójce jeżdżą jedynki zdegradowane do dwójek? :-k  @Ernie Souchak na ratunek!

Ok, widzę też że te pociągi są planowane tylko w dniach 3-8.12, więc pewnie puszczają jakieś składy z czapki, a od 9.12 ma wejść korekta rozkładu. Więc może wrócą normalne składy, albo upierdolą część połączeń ;)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kolek23 napisał:

Ja zauważyłem, że strasznie dużo czasu straciłem jak wprowadziła się do mnie dziewczyna. Zaczęły się jakieś gadki-szmatki o życiu, jakieś wspólne, mniej lub bardziej chujowe seriale, jakieś wyjścia polegające na łażeniu w kółko po mieście, czy galerii.. a FM, Motorsport Manager, NBA 2k, prawdziwa NBA, książki, RDR2 sobie smutno leżą i czekają na mnie :(

 

Ogólnie to jestem bardzo zadowolony, polecam :D 

Od 9 lat mieszkam razem z teraz już żoną :( Więc nikogo nie powinny dziwić moje zaległości w grach :( 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, me_who napisał:

Fakt, na rozkładzie PKP jest "tylko 2 klasa". Także widocznie to ten moment co vagonWEB zawodzi. A nie jest tak, że nie ma pierwszej, bo na dwójce jeżdżą jedynki zdegradowane do dwójek? :-k  @Ernie Souchak na ratunek!

Ok, widzę też że te pociągi są planowane tylko w dniach 3-8.12, więc pewnie puszczają jakieś składy z czapki, a od 9.12 ma wejść korekta rozkładu. Więc może wrócą normalne składy, albo upierdolą część połączeń ;)

 

Aha :D To fajnie, nie mogę kupić wcześniej, bo nie wiadomo jaki będzie :D 

 

 

3 minuty temu, Reaper napisał:

Od 9 lat mieszkam razem z teraz już żoną :( Więc nikogo nie powinny dziwić moje zaległości w grach :( 

 

Przebijam ;) 10 lat.

 

Zaraz przyjdzie jakiś Gabe i się zabawa skończy :(

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...