Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Feanor napisał:

No proszę Cię, jak z takimi rzeczami, to do bitewniakowych profesjonalistów zaglądaj :)

 

https://www.tabletop-world.com/?fbclid=IwAR2KfWpntQAJoDxTgt8BwF7TP9dv5Ar8Vv2n7aOhy-XGqK4uHAt5F5abrls

 

No weź, to nie są klocki "lego" :) to nie ma w ogóle co porównywać. To nie ten poziom detali :)

 

10 minut temu, Ingenting napisał:

To jest na serio? W ogólnokrajowej telewizji?

 

Wygląda na to, że tak. Swoją drogą jeśli FOX ją trzyma na etacie, to znaczy, że mamy szansę, po kilku operacjach plastycznych, na karierę w amerykańskiej TV :)

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

u mnie z kolei tydzien na bardzo duzej intensywnosci sie zapowiada, a zaczelo sie juz wczoraj

niedziela - butelkowanie

poniedzialek - warzenie

wtorek - trening

sroda - rozwozenie prezentow mikolajkowych

czwartek - trening

piatek - zawody mikolajkowe

sobota & niedziela - urodzinowe dziabki u znajomych

 

codziennie cos :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W sobotę zostałem wrobiony w pilnowanie dwójki dzieciaków, więc kiedy już je uśpiłem (prawie bez przemocy) zasiadłem na pół nocy do RimWorld

<post do siebie>

 

Ostatni wpis o Shithole z United Federation of ASS kończył się tym, że kolonia rozwija się bardzo dobrze. I to się nie zmieniło. Spokojna rozbudowa, ogromna ilość kamieni to jednak czasem trochę za mało. Otóż rozrośliśmy się na tyle, że zaczęło nam brakować kukurydzy, zatem w jaskini niewolników ustawiłem kilka hydroponics basin (nie chce mi się myśleć nad tłumaczeniem) i zaskakująco efektywnie uzupełniło to braki żywności obfitymi zbiorami ryżu. Problem w tym, że wykopki więźniów powiększają jaskinię i mogą doprowadzić do wybuchu robaczej plagi. A już jeden game over z tego powodu miałem.

 

Tuż po uporaniu się z problemami z żywnością do Shithole dobiegł niejaki Pan. Miał czas tylko przedstawić się jako hodowca zwierząt. Za nim biegło 25 tubylców. Nie wiadomo co zrobił, że tak się wkurzyli, ale zwierzmajstra potrzebowaliśmy więc otrzymał azyl w Shithole. Sama wizyta tubylców była bardzo krwawa. Zginęło ich 13 zanim zaczęli uciekać. Straty Shithole? Nieznaczne uszkodzenia jednej wieżyczki, trzy wybuchowe pociski do moździerzy i zadrapanie Hachiko, naszego psa. Mogło być gorzej, ale byli dość słabo wyposażeni. Pan okazał się nawet niezłym nabytkiem, zatem warto było przelać tyle krwi. No i to 13 trupów do wyżywienia naszych niewolników.

 

W między czasie Spock dokonał przełomu. Kolonia doczekała się nowoczesnej siły roboczej. Otóż od teraz Shithole potrafilo produkować droidy. Momentalnie wzniesiono odpowiednią instalację i już po 3 dniach Droid 0, droid-worker dołączł do zespołu. Maszyna nie mająca uczyć, potrzeb snu, jedynie co jakiś czas ładująca się energią o poprawnych umiejętnościach. Idealna siła robocza do niewymagających zadań! Kilka miesięcy później miał powstać Droid 1, czyli druga maszynka, a w przyszłości w planach była cała grupa, trzymająca aktywność nocą, ale to już po ewentualnych ulepszeniach.

 

Przewińmy miesiąc. Do kolonii dociera informacja o więźniu handlarzy organami. Niejaka Jet została porwana przez nich. Co z tego? Otóż to matka Addie, pani mayor. Ewentualna strata Jet doprowadziłaby pewnie ją do depresji, a obok Spocka, JubileePhama to najważniejsza osoba w kolonii. Tak reszta poza tą czwórką jest możliwa do wymienienia. Pilnować więźnia miało aż 9 bandytów. Zatem Addie, Spock, Squirrel, Hull i Chimp ruszyli na obóz. Zabrali jedną moździerz i wszystkie 6 wytrenowanych psów.

Na miejscu poszło w sumie łatwo. Chimp strzałem z moździerzy powalił od razu dwie osoby, a zanim bandyci dobiegli do swojego zasięgu strzału Addie powaliła jeszcze jednego. Spock i Squirrel po chwili dołożyli po trupie, a Hull strzeliła w powietrze. Wtedy padła komenda "Release the Krake..." znaczy "let the dogs out" i bez ran wszyscy bandyci zostali wyrżnięci.

Jet to poprawna łowczyni i rzemieślniczka, w wieku 65 lat, ma problemy z plecami. No, ale nie będzie powodem, dla którego mayor popadnie w depresję.

 

Idzie dobrze? Randy zsyła więc chorobę, która łapie połowe mieszkańców. Gut worms, które zwiększa dwukrotnie głód i powoduje przynajmniej raz dziennie wymioty. Cleanerbot musiał zwiększyć obroty. Choroba powaliła tylko jedną osobę - Jet. Ledwie parę dni po wyleczeniu jej ran.

Dodatkowo z nieba przyszedł atak. Część statku spadła na teren Shithole. Wystarczy nie uderzyć tego cholerstwa, ale spadł w miejsce, gdzie obecnie szalał pożar, zatem zanim ktokolwiek miał szansę pożar powstrzymać z okretu wyszły cztery mechanoidy. Ledwie zdążyliśmy obsadzić pozycje obronne, ale Scytherzy (siepacze? kosiarki?) zginęli od pułapek, a lancerzy (wyposażeni w charge lance) zginęli od ostrzału wieżyczek i kolonistów. Poszło tak łatwo, że po chwili ze statku zostawiliśmy już tylko szczątki.

 

Idzie więc podejrzanie dobrze, zatem jako bonus dodaję inwektywę w stylu RimWorld

Spoiler

AADD18D93C84A81E946F8517AC5FA70868E56864

 

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kolek23 napisał:
4 minuty temu, Makk napisał:

Jeszcze 17 dni pracujących w tym roku. W kalendarzu u mnie. Jak wyjdzie, to się okaże.

 

Aż sprawdziłem u siebie. 8 :D 

Ja tak luźno spojrzałem na kalendarz. Mam jeszcze urlop. I nie wiem czy nie będę miał jakiegoś skierowania na badania i będzie L4.

Odnośnik do komentarza

No to pięknie, Mahdi się uniósł, że nie bierzemy udziału w jury jego konkursu, a to przecież powinno być dla nas "wyróżnieniem i nobilitacją" :kekeke: A @jmk judasz podobno sobie z nim gawędzi prywatnie i staje po jego stronie... ehh czego to się nie robi dla wyjazdu do Bristolu :kekeke: 

  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Reaper napisał:

No to pięknie, Mahdi się uniósł, że nie bierzemy udziału w jury jego konkursu, a to przecież powinno być dla nas "wyróżnieniem i nobilitacją" :kekeke: A @jmk judasz podobno sobie z nim gawędzi prywatnie i staje po jego stronie... ehh czego to się nie robi dla wyjazdu do Bristolu :kekeke: 

 

Przecież Mahdi to kłamca i manipulator także nie wierzyłbym w żadne jego słowo ani nie wchodziłbym w żaden interes  :roll:  

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Reaper napisał:

No to pięknie, Mahdi się uniósł, że nie bierzemy udziału w jury jego konkursu, a to przecież powinno być dla nas "wyróżnieniem i nobilitacją" :kekeke: A @jmk judasz podobno sobie z nim gawędzi prywatnie i staje po jego stronie... ehh czego to się nie robi dla wyjazdu do Bristolu :kekeke: 

Mając czas, chęci to i tak nie chciałbym współpracować z taką osobą.

Pomijając fakt, iż czasem spojrzę na tamte kariery z MFM i... mi się to nie podoba. Od tych liter wielkich, kolorów i poziomu to trochę łoczy bolą panie.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...