Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się nazywała taka giera w której dowodziło się amerykańskimi okrętami z początku lat 90.

 

Była misja Bunker Hill Blues, gdzie dowodziło się USS Bunker Hill, krążownikiem rakietowym klasy Ticonderoga, ale były też inne scenariusze i w zasadzie cała flota USA dostępna do dowodzenia (albo mi się tak kojarzy?). Miałem oryginał na Amigę, instrukcja liczyła chyba 1000 stron i były nawet kształty każdego statku (obrys) żeby rozpoznawać przez lunetę czy peryskop (gra nie podawała do czego strzelasz :D) 

 

Any ideas?

 

@Gabe @schizzm

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że to Harpoon, ale kaman, ja bym Harpoona w wieku lat 7-10 nie ogarnął chyba :) Myślałem, że to 688(I) Hunter Killer, ale tam sie dowodziło okrętem podwodnym i nie ma misji Bunker Hill Blues w instrukcji. A po samym tytule misji nie mogę nic znaleźć

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, jmk napisał:

No pare razy nieironicznie używałeś tej strony jako źródła, nie ma się czym chwalić :keke:

3 godziny temu, dziki_ryj_ napisał:

apropo seriali Gomorra trzyma poziom przez cale trzy serie?

Nie, nie trzyma, nie warto. Pierwszy sezon zdecydownaie najlepszy, drugi spoko, na trzeci szkoda czasu, a w finale zrobili takie rozwiązania fabularne, że na czwarty też.

8 godzin temu, Reaper napisał:

Ludzie :roll:

 

Dwa tygodnie temu rozpoczęli rejestrację u nas w firmie na imprezę świąteczną. Oczywiście informacja szła wszystkimi możliwymi kanałami kilkukrotnie, łącznie z wielką przypominajką, że w piątek ostatni dzień i że po weekendzie nie będzie możliwości rezerwacji. Dzisiaj poszło info, że rezerwacja zamknięta, a pod nią już 7 komentarzy, że ludzie "nie zdążyli" :roll: No kurwa, jak ja nie lubię czegoś takiego, to jest kompletny brak szacunku dla pracy organizatorów.

Przecież jak Brytyjczycy mówią coś takiego, to znaczy że nie chcą iść, przecież nie są debilami żeby serio nie zdążyć. Pewnie komuś kurtuazyjnie obiecali że będą, i teraz muszą to ładnie odkręcić "ojejku no miałem totalnie być, ale NIE ZDĄŻYŁEM :/ "

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hajd napisał:

W którym?

Św Zofii, na Żelaznej.

 

1 godzinę temu, me_who napisał:

@Reaper a nie wkleiłeś, ze Revolut wysyła karty za darmoszke do 2 grudnia. Tylko nie wiem czy nie musi to być z linka polecającego na Fejsie/Twitterze/LinkedIn :-k 

Nie doczytałem :kekeke: Trochę ukryli ten komunikat.

 

Instaluje się RDR2 :mrrr: Dodawać mnie na PS, nick reaperekk

 

37 minut temu, kuab napisał:

Przecież jak Brytyjczycy mówią coś takiego, to znaczy że nie chcą iść, przecież nie są debilami żeby serio nie zdążyć. Pewnie komuś kurtuazyjnie obiecali że będą, i teraz muszą to ładnie odkręcić "ojejku no miałem totalnie być, ale NIE ZDĄŻYŁEM :/ "

No nie, bo na 99,9% dostaną się na tę imprezę, tylko roboty dowalili organizatorkom :> 

Odnośnik do komentarza

Ja dziewięć lat temu miałem wstrząs anafilaktyczny z niedowładem prawej strony ciała i zaburzeniem mowy, a tydzień temu sie dowiedziealem, że też było zapalenie opon mózgowych o czym nie miałem pojęcia, wszystko to po leku dożylnym - uczulenie, a mimo to próbowali podać drugi raz, bo może wejdzie :D

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kuchar napisał:

A to tak a propos czego?

A' propos gronkowca złocistego. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.

  • Lubię! 9
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza

Kurwa cały piątek, sobotę i niedziele spędziłem w domu pod kocykiem bo od środy coś mnie brało i chciałem się tego paskudztwa się pozbyć. Po 4 godzinach w pracy wyleciałem na homeoffice bo jeszcze wszystkich pozarażam. A czuję się kurwa gorzej niż przed weekendem także koncertowo zjebałem weekend :/ Ta apropo ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Brudinho napisał:

Kurwa cały piątek, sobotę i niedziele spędziłem w domu pod kocykiem bo od środy coś mnie brało i chciałem się tego paskudztwa się pozbyć. Po 4 godzinach w pracy wyleciałem na homeoffice bo jeszcze wszystkich pozarażam. A czuję się kurwa gorzej niż przed weekendem także koncertowo zjebałem weekend :/ Ta apropo ;) 

Łącze się w bólu z bólem gardła :P

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...