Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem z Warsaw Car Show w Nadarzynie. No poznańskie targi zdecydowanie większe i lepsze. Tu się trochę rozczarowałem. No i już nigdy nie pojadę w inny dzień, niż w dzień prasowy. Zajebiście, mało osób. Luz. Ekstra. Chociaż zajebiście dużo gimbazy, a bilety 100zł, więc albo jakieś zniżki dla uczniów (ale kuźwa przecież nie na dzień prasowy) albo w sumie, Warszawka ;) No i najlepsze auto targów jak dla mnie to Warszawa :)  Jak ona zajebiście wygląda <3 Prototypy Syrenki też spoko :) Lexus mnie na maxa rozczarował, no kurwa Toyota z innym znaczkiem (ja wiem, że to to samo, ale tu aż za bardzo było widać). Peugeot 508 bardzo sympatyczny, no i fajnie, że było kilka zajebistych Mustangów od klubowiczów. No Mustang to dla mnie najlepsze wozidło z klasyków. No i może jeszcze 911 stara (wiecie, Hank Moody, Californication), no klasyka klasyków :) Trochę youtuberów było, Zachar, Motodoradca i oblegany przez gimbazę Kickster. No i młodego Zientarskiego wyglądałem. Kurde, trochę jak wrak człowieka jak dla mnie wyglądał. Ja rozumiem wypadek, itd., ale strasznie wyglądał. Focił jakieś auto. No i tak sobie pomyślałem, że po tym wypadku, to w sumie zniknął z motoryzacji i mam wrażenie, że też został zapomniany przez branżę :-k 

Odnośnik do komentarza

zmienili lampy przednie w Warszawie. To co jest obecnie w sieci z tymi sześcioma lampkami, to już tego nie ma. O tym mówię

40765069-102154240089410-e7a1374.jpg

Nie chce mi się zgrywać zdjęć, bo bym wrzucił jak teraz wygląda.

Co do Lexusa, to LX 570 to przerośnięty Land Cruiser. Najfajniejszy z Lexów to z zewnątrz NX. Świetnie się w nim siedziało, ale wyciągane lusterko trochę damskim autem zajechało :) Środek? Dzbanowi, który wymyślił te pokrętła niczym manetki z motoru nad zegarem to się powinno zafundować harakiri...

new-2018-lexus-lc-lc500rwd-5842-17832078

no kurwa jak to wygląda. Uchwyt po stronie pasażera też trochę po chuju... Wykończenie materiałów, no to wiadomo, że nie Toyota. Była też premiera Camry i sobie wsiadłem to różnica jest, ale Lexus mnie nie zachwycił, jak na to czym chce być ta marka.

 

No i z innej beczki, przewiózł nas koleżka (bo nie można było samemu) Jaguarem i-Pace. Ale to się fajnie zbiera. No i przyjemne bardzo auto.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z LX, zapomniałem o nim, faktycznie Land Cruiser. Ale co do wnętrz - to halko, widziałeś RC i LS? Są przecudowne, najładniejsze Lexusy ever. A obecne jaguary jakkolwiek są ładne to wykończone są chujowo, znajomek ma XE i wiadomo, tani model jak na Jaguara, ale no kurwa, Insignia chyba ma lepsze materiały :roll:

 

A Tesla jechałem tym ich jakby coupe, nie wiem który model, super sprawa <3

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Zgadzam się z LX, zapomniałem o nim, faktycznie Land Cruiser. Ale co do wnętrz - to halko, widziałeś RC i LS? Są przecudowne, najładniejsze Lexusy ever. A obecne jaguary jakkolwiek są ładne to wykończone są chujowo, znajomek ma XE i wiadomo, tani model jak na Jaguara, ale no kurwa, Insignia chyba ma lepsze materiały :roll:

Kurde nie znam tych wszystkich oznaczeń dokładnie w Lexusach, bo się nigdy marką specjalnie nie interesowałem, ale siedziałem w tym wszystkim co miało dzisiaj premierę i naprawdę nie zrobiło na mnie wrażenia. Mówię, najlepiej mi się siedziało za kółkiem NX300. A to "tylko" damski crossover... Te wszystkie flagowe jakoś mi się nie podobały. Kurwa grill jak płot, taka plecionka. No ja jestem na nie. Poprzednie modele to jeszcze mi się podobały w sumie. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...