Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Makk napisał:

Ledwo z obozu wylazłem, zobaczyłem jak działa i wyłączyłem.

Pozmieniałem tylko jedną rzecz, dodałem wyższe rozdzielczości i tyle. Działa na W7.

Też niedawno odkurzyłem D2: LoD i gra nekromantą jak zawsze dała mi mega fun. Chyba czas na D3 :eusa_shhh:

Odnośnik do komentarza

ech... czemu nie można po ludzku uznać reklamacji, tylko kurde trzeba się będzie odwoływać i przepychać...

 

Słyszał ktoś, żeby nie woskować auta jak się ma plastikowe matowe elementy na karoserii... Bo ja nawet w instrukcji obsługi tego nie widzę. Jest punkt jedynie, że jak się ma lakier matowy to nie wolno woskować...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Amerykanie nie walczyli na Bałkanach w IWŚ, był tylko niewielki oddział na froncie włoskim.

Jedyne co znalazłem o Shermanie, to to, że tak się nazywał jeden z obozów (Camp Sherman), w którym szkoliły się oddziały później wysyłane do Europy.

A samo nazwisko Sherman to owszem, znany generał, ale z czasów Wojny Secesyjnej.

 

A Frederick Sherman? :P

 

Niestety z I WŚ malo wiem, bo uczyli i malo zrodel :(

 

Odnośnik do komentarza

W ogóle jak mi przykro jest. STS robiło z Pogonią głosowanie na nowy wzór autokaru klubu, zagłosowałem (trzeba było podać mail). I po kilku dniach dostałem e-mail, że dziękują za głos i dostanę za to 10zł bonus w STS. Udało mi się zrobić z tego 50 zł i postawiłem na dwa zdarzenia, żeby było chyba 7 dyszek + zostawiłem na 2 kupony w razie W. I z tych dwóch zdarzeń nie weszła siatka... Stocznia Szczecin po kursie chyba 1.3 :/ Oczywiście tamta kaska rozwinęła się do 2 dyszek i znowu zero :keke: 

 

 

 

Kto tu chciał Xbox Game Pass za zeta?

 

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/miesieczna-subskrypcja-xbox-game-pass-za-1zl-6-miesieczna-za-87-zlotych/

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...