Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.newsweek.pl/opinie/rytual-cv-czyli-jak-drobiazgi-zmieniaja-szukanie-pracy-w-koszmar/ksm4jc3?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_nw&fbclid=IwAR1dTuVfP58DIx5GpFLAk2w7-roSZ29cizf9Uh_J2e8J0B-y6dYStEGRozg

 

Ja pierdolę, jak mnie wkurwia ten typ. Daleko mi do akapu i cytowania von Misesa w każdej sytuacji, ale nie znoszę takich wysrywów, które można sprowadzić do jednego zdania – „łolaboga, jak jest źle, pracować trzeba”.

Odnośnik do komentarza
https://www.newsweek.pl/opinie/rytual-cv-czyli-jak-drobiazgi-zmieniaja-szukanie-pracy-w-koszmar/ksm4jc3?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_nw&fbclid=IwAR1dTuVfP58DIx5GpFLAk2w7-roSZ29cizf9Uh_J2e8J0B-y6dYStEGRozg
 
Ja pierdolę, jak mnie wkurwia ten typ. Daleko mi do akapu i cytowania von Misesa w każdej sytuacji, ale nie znoszę takich wysrywów, które można sprowadzić do jednego zdania – „łolaboga, jak jest źle, pracować trzeba”.
Chyba inny artykuł przeczytaliśmy
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Ingenting napisał:

Powiedziałbym, że te kilka ostatnich jest całkiem spoko. Dobrze, że znowu nagrywa.

Spierałbym się. Ja wiem, że po takim czasie ciężko utrzymać poziom (zacząłem go oglądać ok 2008 roku, złoto i kwintesencja AVGN jak się miało okazać), ale ostatnio dopierdala się do pewnych mechanik kompletnie na siłę, i gnoi mam wrażenie, że całkiem dobry tytuły (inna sprawa, że on sam prawdopodobnie jest chujowym graczem ;)). No ale jednak dalej jakoś się to przyjemnie ogląda, choć już bardzo rzadko powoduje, że japa mi się uśmiecha.

Odnośnik do komentarza

Eh kochane procedury..

Leżałem w szpitalu. Ustalono problem z trzustką, więc "zamówili" mi rezonans trzustki na 13.11 dostałem przy wypisie skierowanie, miałem dziś też przyjść do poradni na kontrolę i po pieczątki do tego skierowania. Bylem jako dodatkowy, więc wszedłem ostatni. Potem poszedłem do rejestracji rezonansu i... Dupa. Skierowanie z poradni to... Na przyszły rok. Niby jestem gdzieś tam dodany w systemie na 13.11 ale skierowanie zle. Muszę mieć szpitalne skierowanie z przyjęciem i wtedy czekasz od 8 do 18 na wolne okienko. Wróciłem do doktora, odczekałem aż wejdą ludzie umówieni i ... Zobaczy co się da zrobić, mam zadzwonić w piątek.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Hajd napisał:

https://www.newsweek.pl/opinie/rytual-cv-czyli-jak-drobiazgi-zmieniaja-szukanie-pracy-w-koszmar/ksm4jc3?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_nw&fbclid=IwAR1dTuVfP58DIx5GpFLAk2w7-roSZ29cizf9Uh_J2e8J0B-y6dYStEGRozg

 

Ja pierdolę, jak mnie wkurwia ten typ. Daleko mi do akapu i cytowania von Misesa w każdej sytuacji, ale nie znoszę takich wysrywów, które można sprowadzić do jednego zdania – „łolaboga, jak jest źle, pracować trzeba”.

Nie przeczytałem całego, ale CV które ludzie wysyłają to jest temat rzeka. Mam kumpla, który co roku przeprowadza rekrutację i u nas w firmie ciagle poszukiwane są osoby do pracy. Nie będę się rozwodził, ale niektórzy naprawdę nie mają za grosz RiGCZu - np. do nas kiedyś przysłał typ CV na którym miał zdjęcie z siłowni - takie w lustrze xd

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, schizzm napisał:

Spierałbym się. Ja wiem, że po takim czasie ciężko utrzymać poziom (zacząłem go oglądać ok 2008 roku, złoto i kwintesencja AVGN jak się miało okazać), ale ostatnio dopierdala się do pewnych mechanik kompletnie na siłę, i gnoi mam wrażenie, że całkiem dobry tytuły (inna sprawa, że on sam prawdopodobnie jest chujowym graczem ;)). No ale jednak dalej jakoś się to przyjemnie ogląda, choć już bardzo rzadko powoduje, że japa mi się uśmiecha.

Dla mnie wzloty i upadki obecnie. Część nagrań do mnie nie trafia, ale resident przypomniał mi jego stare filmy.

Co do dopierdalania się czegoś na siłę, to raczej zdarzało się częściej, czasem pewnie po prostu brakuje materiału, a przecież musi opierdolić grę. To nie są recenzje gier, najbliżej recenzowania chyba był jego materiał o earthbound.

No i myślę, że to też kwestia konieczności pójścia dalej. Obecnie stare gry to już te z ps, nawet z ps2, zatem musiał wyjść ze strefy komfortu jaką był NES i konsole mu podobne.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Hajd napisał:

https://www.newsweek.pl/opinie/rytual-cv-czyli-jak-drobiazgi-zmieniaja-szukanie-pracy-w-koszmar/ksm4jc3?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_nw&fbclid=IwAR1dTuVfP58DIx5GpFLAk2w7-roSZ29cizf9Uh_J2e8J0B-y6dYStEGRozg

 

Ja pierdolę, jak mnie wkurwia ten typ. Daleko mi do akapu i cytowania von Misesa w każdej sytuacji, ale nie znoszę takich wysrywów, które można sprowadzić do jednego zdania – „łolaboga, jak jest źle, pracować trzeba”.

Nie zrozumiałem, do czego pijesz w tym tekście :-k 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...