Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to tego nie ogarniam kurwa... Wolańskiemu (bramkarz Widzewa, generalnie zadeklarowany Widzewiak) zdewastowali ostatnio Audi, a że nie miał ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków to trochę zabuli. Jak czytam komentarze to normalnie stawiałbym gości pod mur... że kurwa kozaczył, bo paradował w koszulce anty ŁKS gdzieś tam i dobrze mu tak, jakby nie kozaczył to by mu nikt auta nie ruszał, a tak się mógł wykazać... no ja pierdole, to jest taka banda przygłupów, że mój umysł tego nie ogarnia... A jeszcze jaranie się takimi akcjami to następna oznaka spierdoliny umysłowej...

 

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wierchuszka razem chleje wódę i robi interesy, a gówniarstwo nakręca przeciwko sobie... w imię kurwa wojen klubowych...

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Misiek napisał:

Ja to tego nie ogarniam kurwa... Wolańskiemu (bramkarz Widzewa, generalnie zadeklarowany Widzewiak) zdewastowali ostatnio Audi, a że nie miał ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków to trochę zabuli. Jak czytam komentarze to normalnie stawiałbym gości pod mur... że kurwa kozaczył, bo paradował w koszulce anty ŁKS gdzieś tam i dobrze mu tak, jakby nie kozaczył to by mu nikt auta nie ruszał, a tak się mógł wykazać... no ja pierdole, to jest taka banda przygłupów, że mój umysł tego nie ogarnia... A jeszcze jaranie się takimi akcjami to następna oznaka spierdoliny umysłowej...

 

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wierchuszka razem chleje wódę i robi interesy, a gówniarstwo nakręca przeciwko sobie... w imię kurwa wojen klubowych...

Wszystko się zgadza tylko, że teraz wódy to już nie piją pewnie. Raczej razem kłują dupy albo walą po nosach.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Misiek napisał:

Ja to tego nie ogarniam kurwa... Wolańskiemu (bramkarz Widzewa, generalnie zadeklarowany Widzewiak) zdewastowali ostatnio Audi, a że nie miał ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków to trochę zabuli. Jak czytam komentarze to normalnie stawiałbym gości pod mur... że kurwa kozaczył, bo paradował w koszulce anty ŁKS gdzieś tam i dobrze mu tak, jakby nie kozaczył to by mu nikt auta nie ruszał, a tak się mógł wykazać... no ja pierdole, to jest taka banda przygłupów, że mój umysł tego nie ogarnia... A jeszcze jaranie się takimi akcjami to następna oznaka spierdoliny umysłowej...

 

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wierchuszka razem chleje wódę i robi interesy, a gówniarstwo nakręca przeciwko sobie... w imię kurwa wojen klubowych...

Oczywiście takie akcje są zjebane na maksa i nic ich nie usprawiedliwia, ale skoro taki gość doskonale zdaje sobie sprawę z łodzkiego klimatu to po co chodzi w koszulke anty ŁKS?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Hajd napisał:

Oczywiście takie akcje są zjebane na maksa i nic ich nie usprawiedliwia, ale skoro taki gość doskonale zdaje sobie sprawę z łodzkiego klimatu to po co chodzi w koszulke anty ŁKS?

No tego też generalnie nie pochwalam, aczkolwiek nie ogarniam trochę wątku przyczynowo - skutkowego, ale albo nie czaje klimatu troglodytów albo im po prostu wolniej się pewne sprawy procesują, bo gość tutaj pisze o koszulce w Lubinie: https://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?p=1297826#p1297826 a Widzew w Lubinie to nie pamiętam kiedy ostatnio był :-k Jakiś klub tam grał, zamiast na swoim stadionie...

 

Dobra, kurde znalazłem: 2014 rok... https://dzienniklodzki.pl/ekstraklasa-nie-ukarze-wolanskiego-za-koszulke-100-anty-lks/ar/3493467

11 minut temu, lad napisał:

Wszystko się zgadza tylko, że teraz wódy to już nie piją pewnie. Raczej razem kłują dupy albo walą po nosach.

No podobno dalej piją ;) Aczkolwiek nie widziałem na własne oczy, więc nie umiem zweryfikować prawdziwości doniesień :) Zresztą kurwa ja nawet nie wiem kto to ta wierchuszka :lol: 

Odnośnik do komentarza

Ja sobie zrobiłem dodatek do FM18, cały czas po mnie chodził taki pomysł, ale bałem się o AI menadżerów i niby mnie zaskoczyło, ale i tak chyba jest za łatwo :/

 

Zrobiłem wszystkich na free (cały świat) i w 7 ligach dałem ograniczenia rejestracji do 3 zagranicznych graczy.

Odnośnik do komentarza

to uczucie kiedy kupujesz bilet na pociąg jadący w noc zmiany czasu i liczysz że przyoszczędzisz godzinkę, tymczasem pociąg zatrzymuje się po zmianie czasu na godzinę w Pabianicach, żeby się rozkłady nie zsynchronizowały (a potem kurwa ma godzinę opóźnienia z innego powodu, w tym wypadku desynchronizacja jest ok :keke: )

  • Lubię! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...