Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni kibice United, możecie być pewni 3 punktów w starciu z Evertonem, gdyż skuszony zachętami kolegi obstawiłem X2 na The Toffees (bo jednak trochę się boję). Jeśli nawet nie wejdzie to zawsze mogę liczyć na Cremonense - w 7 spotkaniach Serie B zanotowali 5 remisów

Z ciekawostek - chyba padł nam junkers w mieszkaniu. Mógł jeszcze trochę pociągnąć, ponieważ fundusz na remont jest już mocno wydrenowany.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Counter napisał:

Druga tura w sprawie światłowodu, 23/26. 3 domy do oblecenia jeszcze, także sukces. :) Przy okazji poznałem sąsiadów, fajni, rozmowni ludzie. :D 

Jaka firma wejdzie u was? Orange? 

 

Generalnie fajnie, że znaleźliście kogoś kto położy instalację na tak niewielkiej liczbie HP. U nas taki wniosek przeszedłby pewnie jedynie w przypadku jakiegoś osiedla > 500 mieszkań.

Odnośnik do komentarza

Gra na starcie jest niemożebnie przytłaczająca ilością wiadomości. Ale ilość szczegółów jakie wzięto pod uwagę (np brudny wierzchowiec może zachorować i utracić wytrzymałość, jak się będziesz obżerał będziesz miał mniej staminy albo podczas polowania trzeba brać pod uwagę sile i kierunek wiatru :_eyes: ) jest niesamowita. No i gra wyglada jak z innej generacji :-k 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, me_who napisał:

Gra na starcie jest niemożebnie przytłaczająca ilością wiadomości. Ale ilość szczegółów jakie wzięto pod uwagę (np brudny wierzchowiec może zachorować i utracić wytrzymałość, jak się będziesz obżerał będziesz miał mniej staminy albo podczas polowania trzeba brać pod uwagę sile i kierunek wiatru :_eyes: ) jest niesamowita. No i gra wyglada jak z innej generacji :-k 

Już parę razy się irytowałem, że jednocześnie coś się dzieje, toczy się rozmowa i jeszcze dostaję informację od gry, że coś tam daje coś tam, ale nie wiem, co bo od razu zniknęło xd

 

No, ale ogólnie osom, ale zaraz postaram się zapisać i pogram na świeżości, bo padam.

Odnośnik do komentarza

Ja jebie 195 GB instalacji... 

 

Ale dużo płytek z RDR2 było w Media Markt w Galerii Łódzkiej, a poszedłem o 18. Gdzie te hajpy na gry, że jak nie kupiłeś pre-ordera, to chuja grę zobaczyłeś ;)

 Dodatkowo kupiłem sobie słuchawki i dzięki temu, ze przekroczyłem kwotę 500 zł to wpadł bon 50 zł :) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...