Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj oglądałem kawałek Bayern, potem z żoną film o Einsteinie i tym drugim ;) na HBO GO, a potem końcówkę Manchesteru z Juve. Miałem dwa kupony na LM - pierwszy 'wariat' ;) za piątkę - Juventus, Brugia i Lyon, oczywiście Lyon stracił w 90+2 gola :D A drugi na cebulę, bo za darmowy bonus i tam była Roma, City, Bayern, Barcelona, PSG.

Odnośnik do komentarza



Wczesnym popołudniem zarządzono zebranie komitetu politycznego PiS w siedzibie partii przy ulicy Nowogrodzkiej. Intensywny dzień? Rzecznik PiS Beata Mazurek zdradziła, że kolejne rozmowy dotyczące „tematów bieżących, w tym kampanii wyborczej”, Jarosław Kaczyński odbędzie z liderami obozu Zjednoczonej Prawicy.

Tu pojawia się problem, bo prezes PiS, być może omyłkowo, do grona liderów zaliczył także rzekomo bezpartyjnego Patryka Jakiego! Niedoszły prezydent Warszawy także pojawił się na Nowogrodzkiej, a przecież od czasu debaty kandydatów na prezydenta stolicy z 12 października br. pozostaje bez przynależności politycznej.

 

Ups :kekeke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jmk napisał:

Tak naprawdę wszyscy wiedzą, że chodzi o granie w RDR2, a nie jakieś l4, choroby itp ;).

 

 

Nie, już z Chorwacji wróciłem trochę na bakier ze zdrowiem, poszedłem jeden dzień do pracy, ale drugi już nie dałem rady,  jeden dzień przegarowałem w domu i jakoś mi się polepszyło. Więc hyc praca, a potem wyjazd do Budapesztu i znowu się czuję źle. A nie lubię takiego stanu "przeziębieniowego", bo to ni L4, ale i robota chuj jak kasłasz, prychasz, łzy leco od kataru i samopoczucie level gunwo. No i ja to tak trochę jestem jak facet z kawałów, co przy 37 stopniach jest potwornie chory :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

Nie, już z Chorwacji wróciłem trochę na bakier ze zdrowiem, poszedłem jeden dzień do pracy, ale drugi już nie dałem rady,  jeden dzień przegarowałem w domu i jakoś mi się polepszyło. Więc hyc praca, a potem wyjazd do Budapesztu i znowu się czuję źle. A nie lubię takiego stanu "przeziębieniowego", bo to ni L4, ale i robota chuj jak kasłasz, prychasz, łzy leco od kataru i samopoczucie level gunwo. No i ja to tak trochę jestem jak facet z kawałów, co przy 37 stopniach jest potwornie chory :keke:

fixed

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

No i ja to tak trochę jestem jak facet z kawałów, co przy 37 stopniach jest potwornie chory :keke:

To samo. Najgorzej, że u mnie taka branża, że gorzej się czujesz, to hyc, pracuj z domu, nie roznoś zarazków. Przecież laptopa tylko potrzebujesz do pracy. Nie pamiętam kiedy ostatni raz na L4 byłem :-k Będzie jakieś 6-7 lat :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Pewnie tak, ale powyżej 38 to leżę niemal bez ducha i potrafię spać pod 20h na dobę :-k 

Ale wtedy leżysz i śpisz, więc aż tak nie odczuwasz innych dolegliwości ;) Bo organizm poprzez spanie walczy.

Mam to samo.

Ostatnio miałem 38,3 i trzy dni przespałem.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...