Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

kurde, znowu odstawilem akcje jak 3-4 lata temu :/ wstalem rano, wzialem prysznic, ogarnalem sniadanie i wyszedlem do roboty

wyjezdzajac z garazu odruchowo spojrzalem na zegarek w aucie - 2.34... :roll:

Łooboziu! Co trzeba mieć w głowie, ażeby tak postąpić, o tak nieludzkiej porze to ja nie wiem.

 

Cześć.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj po pracy chciałem podjechać sobie uberem czy czymś gdzieś koło Golden Gate, żeby jakieś fotki porobić. No i mi pokazywało, że trzeba będzie czekać 40 min na ubera :roll: więc poszedłem z buta, spory kawał, w tym część strasznie stromo pod górę :D ale warto było, przypadkiem trafiłem do Fortu Mason, z którego był niesamowity widok na most, Alcatraz i zatokę :)

  • Lubię! 9
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, beeres napisał:

Jak miło wrócić z pracy...

 

Ja nie mam normowanego czasu pracy, więc mogę mieć inne podejście, ale też czasami wolicie w jednym dniu zrobić (o wiele) więcej niż mieliście zaplanowane, aby w następny dzień mieć luz?

 

Nie to, że jutro będę miał luz, bo raczej się nie zapowiada :keke:

 

ja czesto to robie, pracuje na b2b, wyrabiam godziny w miesiacu wczesniej i mam wolne :D 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dudek napisał:

Czyli rozumiem, że do tego momentu nawet przez chwilę nie miałeś telefonu w ręku? Trochę zazdroszczę z jednej strony, ale z drugiej to zanudziłbym się na kiblu bez telefonu. Nie, niestety nie mam tam miejsca na trzymanie książek/gazet ;)

sniadanie jem w pracy, a dwojeczka leci po sniadaniu ;)

 

Odnośnik do komentarza

Ja raz tak miałem, wstałem wystraszony, że się spóźnię, a nie mam już nieobecności do wykorzystania na zajęciach, więc szybko się zebrałem, wsiadłem w autobus - jechał ponad 20 minut, wbiegam na uczelnię, patrzę - wszystkie miejsca już zajęte, wypalam "przepraszam za spóźnienie", a sala w śmiech. Doktor też lekki uśmiech i tylko powiedział, żebym przyszedł z inną grupą. Wyszedłem, usiadłem pod salą, a po kilku minutach... wszyscy wychodzą, koniec zajęć. Źle musiałem spojrzeć i to były jeszcze te wcześniejsze niż moja grupa zajęcia :kekeke: A, że byłem spadochroniarzem to jeszcze ludzi nie kojarzyłem :D 

 

PS. nie miałem wtedy jeszcze fejsa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Hidalgoo napisał:

dzisiaj po pracy chciałem podjechać sobie uberem czy czymś gdzieś koło Golden Gate, żeby jakieś fotki porobić. No i mi pokazywało, że trzeba będzie czekać 40 min na ubera :roll: więc poszedłem z buta, spory kawał, w tym część strasznie stromo pod górę :D ale warto było, przypadkiem trafiłem do Fortu Mason, z którego był niesamowity widok na most, Alcatraz i zatokę :)

Kup mi szalikkoszulkę Golden State ;)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, stefan1984 napisał:

 


Ale to, że dochody z nierządu nie podlegają opodatkowaniu, nie jest dla każdego tu oczywiste :)

 

Oczywiste - w tej sprawie podatniczka twierdziła, że kasę zarobiła na nierządzie więc nie musi płacić podatku. A sąd jej powiedział "to żaden nierząd, zwykły związek"

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...