Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Polska U19 pokonała Macedonię U19 4:3. Na boisku pojawił się zawonik Widzewa - Marcel Pięczek. O 18 gra reprezentacja U20, tam kolejny zawodnik Widzewa na ławce - Konrad Gutowski. Obejrzę sobie na yt, ciekawe czy dostanie szansę debiutu w kadrze na swoim stadionie :) Fajnie, że Widzew wraca do kadry, choć na razie jeszcze długa droga do pierwszej ;) 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, jmk napisał:

2018-10-09-20692.jpg

 

 

Buksa, Benedyczak i Walukiewicz z pierwszego składu (plus Dvali), Żurawski i Wedrychowski powoli pukają do I składu, a Kozłowski i Turski to kozaki, mają mega potencjał.

 

https://widzew.com/-/az-14-widzewiakow-na-konsultacjach-w-kadrze-wojewodzkiej-u12-

 

My na razie dużą liczbą zawodników możemy się pochwalić w kadrze wojewódzkiej U12 :P 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.10.2018 o 10:29, SZk napisał:

Z doswiadczen ze znajomymi prawnikami z duzych kancelarii, pracujacymi np. nad duzymi inwestycjami paliwowymi - potrafia niemal 90% spotkania towarzyskiego poswiecic na opowiadanie, jakimi to sa zajebiscie skutecznymi i pozadanymi pracownikami, chwalonymi przez szefa i klientow. Albo jak relacjonuja swoja zajebistosc w rozmowach biznesowych, przytaczajac je 1:1, to jest uzywajac odwolan do paragrafow i pojec prawniczych czy szczegolow, ktore przecietnym (intuicyjnie, bo wciaz nie zostalo ustalone, kto to konkretnie jest...) zupelnie nic nie mowia, a oczekiwana reakcja jest oczywiscie przytakiwanie i podziw: nie no, ale im powiedzialas!

 

Jakos znajomi z innych branz, ktorzy rowniez pracuja z duzymi pieniedzmi (hint: tak, sa takie w innych branzach), nie maja potrzeby o tym opowiadac branzowym jezykiem w masturbacyjnym stylu.

to jest ciekawe zjawisko socjologiczne i zastanawiam się z czego wynika. Hipotezę mam taką, że jako studenci są oni po prostu tak gnojeni przez profesorów, że kończą studia z dramatycznie niskim poczuciem własnej wartości i robią wszystko, aby nikt się o tym nie dowiedział.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, jmk napisał:

Polsat jedzie po bandzie, PlusLigę też wykupił.

Polsat miał już przecież Plusligę, kwestia taka, że będą pokazywali dużo więcej meczów, np. w 1 kolejce będą pokazywali 6 z 7 meczów :D

 

@zakompleksieni prawnicy - wg mnie to bardziej sodówka po (możliwości) szybkiego awansu klasowego. Inna sprawa, czy akurat same studia prawnicze  i zostanie prawnikiem ten skok umożliwiają, wg mnie nie. Wydaje mi się też, że prawo jest z jakiegoś powodu bardzo prestiżowym kierunkiem studiów w Polsce, dużo bardziej niż na zachodzie, więc niektórzy myślą, że są niesamowici tylko dlatego, że się dostali (a progi przyjęć są raczej śmieszne w porównaniu do np. medycyny z tego co pamiętam). Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że na nowej maturze z polskiego i historii wystarczy tylko umieć czytać i pisać, żeby z niej dostać 100% :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...