Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, adamus napisał:

Miałem coś podobnego, po 2 miesiącach bólu i to w sumie coraz większego poszedłem do ortopedy. Zadał trafne pytanie, czy w ostatnim czasie nie zmieniłem kanapę lub w pracy nie siedzę jakoś przekrzywiony lub nie mam często skręconej głowy do drugiego monitora. Gdy przeanalizowałem temat o przypadowało to do przeprowadzki i oglądania tv wieczorem po skosie z kanapy. Od tamtej pory bardziej dbam o to żeby krzywo nie siedzieć/leżeć. Problem z podnoszeniem ręki minąl po około 2tygodniach i nie wrócił.

Może być, bo w sumie też mam kanapę na skos od TV. Wziąłem jakiś lek przeciwzapalny, zmieniłem maść i pomogło. Tzn. nie minęło kompletnie, ale jest dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza

comment_dsSyxX0UCfpaFgiMjtVXXfec9iIqqQmJ

 

<3

 

Ogólnie nie przepadam za piwami, a Dybuk mi zasmakował, więc postanowiłem sprawdzić czy to kwestia typu piwa i kupiłem dwa inne portery. Nazwy pierwszego nawet nie pamiętam, ale nieważne, bo i tak nie było smaczne. Drugie to Fortuna Czarne no i ta już dawała radę na tyle, że mógłbym pić bez krzywienia się na smak. Natomiast na deser wjechał kolejny Dybuk i było widać różnicę. No, ale cenowo też widać. Zresztą zaraz i tak się pewnie skończą w tym Tesco ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Dudek napisał:

Ogólnie nie przepadam za piwami, a Dybuk mi zasmakował, więc postanowiłem sprawdzić czy to kwestia typu piwa i kupiłem dwa inne portery. Nazwy pierwszego nawet nie pamiętam, ale nieważne, bo i tak nie było smaczne. Drugie to Fortuna Czarne no i ta już dawała radę na tyle, że mógłbym pić bez krzywienia się na smak. Natomiast na deser wjechał kolejny Dybuk i było widać różnicę. No, ale cenowo też widać. Zresztą zaraz i tak się pewnie skończą w tym Tesco ;)

http://www.browar-amber.pl/pl/nasze-produkty/grand-imperial-porter/

 

Ten powinien być dostępny i całkiem dobry porter jak dla mnie, całkiem przystępny, pijalny.

 

Dalej z pijalnych i przystępnych ciemnych (choć już inny styl zupełnie) to mi jeszcze podchodzi: https://www.ratebeer.com/beer/amber-po-godzinach-russian-imperial-stout/588092/

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,24011634,bylismy-na-wystawie-moje-jest-wygranko-inspirowanej-dzialalnoscia.html?utm_source=facebook.com&amp;utm_medium=SM&amp;utm_campaign=FB_Warszawa_Wyborcza
 

Cytat

Na zakończenie otwiera ostatnie pomieszczenie. To zaniedbany pokój z dwoma klozetami i monitorem, na którym wyświetlany jest film Klocucha „Siuranie w grach”, w którym opowiada o oddawaniu moczu w grach wideo.

 

I taką sztukę to ja rozumiem

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Co dają takie posty spamerom? Przecież za takie coś na pewno nikt nie zapłaci.

1 godzinę temu, ajerkoniak napisał:

Czułbym się jakby rodzice mi wybierali ubrania co najmniej :d ale co komu pasuje ;)

 

A Ty idziesz za tym co modne, więc też ktoś Ci wybiera co masz ubrać ;)

 

Odnośnik do komentarza

Jakie posty, jakim spamerom, o czym mówisz? ;) 

A tak serio to wcześniej robili coś takiego, że dodawali kilka "normalnych" postów, po czym po kilkunastu dniach edytowali je i dorzucali tam linki. Jeszcze wcześniej mieli linki w sygnaturach, ale chyba to zablokowaliśmy. Ogólnie black hat SEO w najchujowszym wykonaniu, zaskoczony jestem, że skala jest taka, że aż tutaj docierają i to tak często.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Man_iac napisał:
15 godzin temu, lad napisał:

A jak masz białe albo jasne buty? Co ty kurwa, Michael Jackson na opak?

Jakos nie chce mi się codziennie myć butów, więc jasnych unikam. Ale czarne pasuje do wszystkiego, więc nie widzę też konfliktu z białymi butami.

Dla mnie najgorsze zestawienie (w którym bym się fatalnie czuł) to czarne adidasy i czarne skarpetki. :hang:

 

Tak się witam w ten pogodny dzień za oknem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Makk napisał:

Dla mnie najgorsze zestawienie (w którym bym się fatalnie czuł) to czarne adidasy i czarne skarpetki. :hang:

 

Tak się witam w ten pogodny dzień za oknem.

Hmm na mój widok dostałbyś depresji :keke: zwykle chodzę w całości na czarno. Ewentualnie z niebieskimi (ciemny niebieski) spodniami. Ah no i czasem mi się pomyli i założę niebieskie lub czerwone trampki ^^

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, z0nk napisał:

Hmm na mój widok dostałbyś depresji :keke: zwykle chodzę w całości na czarno. Ewentualnie z niebieskimi (ciemny niebieski) spodniami. Ah no i czasem mi się pomyli i założę niebieskie lub czerwone trampki ^^

Niekoniecznie. Ja bym po prostu tak nie mógł. Źle bym się czuł. Szczególnie do krótkich spodenek :_oak:

Jak czasem piłkarze lub koszykarze mają.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Makk napisał:

Niekoniecznie. Ja bym po prostu tak nie mógł. Źle bym się czuł. Szczególnie do krótkich spodenek :_oak:

Jak czasem piłkarze lub koszykarze mają.

Co do samych skarpet nigdy nie miałem dylematu. W sensie nie zakładam białych do czarnych butów, chyba że to jakieś glany i wtedy i tak ich nie widać (tak jak dzisiaj :D ) a z kolei w jasnej odzieży czuje się jakoś nieswojo. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...