Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą kurwa kwintesencja mojego szczęścia. Mieliśmy wczoraj grilla na działce i ludzie się troszkę popili, więc niektórych trzeba było eksortować do domu. Dostało mi sie rower, kolesia który nie był w stanie chodzić, tak więc 90% czasu powrotu przejechałem na rowerze. Ale zgadnijcie kto kurwa wdepnął w gówno? :roll: 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Hmm trochę przyszłość mnie zaskoczyła w UK :-k Widziałem wszędzie to Huel, ale nie wiedziałem o co chodzi, a tu wygląda na to, że ludzie powoli przerzucają się na jedzenie z proszku :-k https://tech.eu/brief/uk-based-future-of-food-startup-huel-secures-20-million/

Soylent jest już na rynku od jakiegoś czasu, podobno biegunka (pozdro jmk) po ich produktach to standard. Jestem sceptycznie nastawiony do tego całego ruchu, chyba że będą w stanie zejść znacząco z cenami. Ciekawe jak wygląda przyswajaność minerałów/witamin rozpuszczalnych w tłuszczach w tym batoniku. To, że mają wszystkie składniki odżywcze niekoniecznie znaczy, że są odpowiednio przyswajalne.


Już prędzej wierzę w popularność mięsa wyhodowanego w laboratorium, ale tu znowu kwestią zaporową może być cena. Poza tym akurat dobrej jakości mięso staje się artykułem luksusowym i wyznacznikiem klasy społecznej, czego nie można raczej powiedzieć o sztucznym mięsie.

Odnośnik do komentarza
Dobry ciepły dzień.
 
Na dziś prawie plan Jaha: na razie poczytać książkę, po południu Wiesiek 3.
To dobry plan na wolny dzień.
Ja wieczorem też Wiesław albo Gwint
Swoją drogą kurwa kwintesencja mojego szczęścia. Mieliśmy wczoraj grilla na działce i ludzie się troszkę popili, więc niektórych trzeba było eksortować do domu. Dostało mi sie rower, kolesia który nie był w stanie chodzić, tak więc 90% czasu powrotu przejechałem na rowerze. Ale zgadnijcie kto kurwa wdepnął w gówno? :roll: 
Prawda ludowa mówi, że jak wejdziesz w gówno będziesz miał pieniądze
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, schizzm napisał:

Pograłem wczoraj trochę w Wiedźmina 2, pokręciłem się i porobiłem co nieco we Flotsam (a gdzie Jetsam? ;)) i... chyba nawet poczułem jakąś miętę do tej przygody :). Ciągle drażni mnie sterowanie i ten przeokropny konsolowy interfejs, ale póki co mam ochotę grać dalej, więc jest ok.

 

 

Graj, graj. Później już lepiej jest. Ale fakt- sterowanie jest ble. 

Drugi moment upierdliwy dla mnie w W2 to wąwóz. Nie wspominam tego super. Nie trudny czy coś, ale jakoś tak.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A u mnie dzisiaj mała kulinarna wpadka w postaci "gulaszu wegetariańskiego z mięsem" :kekeke: W planie był gulasz z resztkami grzybów, marchwi, groszku, papryki i innych rzeczy które mi zostały z poprzednich gotowań. Smak nawet niezły ale proporcje mięsa do tych warzyw wyszły takie z pogranicza wegetarianizmu :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...