Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Sliders baby, jak co roku :) 

Wiem, ale po spoko grywalności HoF rok temu sądziłem, ze tu będzie podobnie. 

 

Na OS jakieś Trifecta czy coś takiego znalazłem. Są troche lepsze, ale chujowo się rozgrywa przeciwko dobrym obrońca. Tzn gość usilnie próbuje zrobić przechwyt i albo go robi albo fauluje. Przeciwko Clippers Beverley wypadł za 6 fauli jeszcze w 1 popowie chyba. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schizzm napisał:

Master Chef czeka :) 

Jestem całkiem przekonany, że byłbym w stanie być na podobnym poziomie jak @ajerkoniak :)

 

3 minuty temu, Man_iac napisał:

Pewnie na oleju :P

No już zbyt wiele nie wymagaj :kekeke:

 

3 minuty temu, jmk napisał:

Jak ja nie lubię pierwszego. Od razu 1100 właścicielce za mieszkanie, 170zl za prąd i w tym miesiącu jeszcze dziś odebrałem akurat fakturę za przyłącze prądu na kafla. Nie.ma jak wydać dwa kafle na dzień ;)

Ja to nawet lubię początek miesiąca kiedy płacę wszystkie rachunki. Nie lubię wydawać pieniędzy przed popłaceniem wszystkiego, bo czuję, że nie całe pieniądze są "moje" ;) Najgorzej była na działalności, gdzie księgowa mi wyliczała VAT i PIT do zapłaty dopiero ok. 10 dnia miesiąca, więc musiałem kilka tysięcy trzymać na koncie ze świadomością, że to nie mój hajs :/ 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, tio napisał:

W ogóle to odnoszę wrażenie, że liczyłeś na to, że po fakcie usmażenia przez Ciebie kotletów domyślimy się, że żona jest w ciąży :)

Akurat tak to wszystko podpasowało, ale nie chciałem tego chamsko łączyć w jeden post :kekeke: Więc podzieliłem moje życiowe sukcesy na dwa posty ;) 

 

16 minut temu, Jahu napisał:

Jak Macieju głosowałes przeciw PIS na pewno nie :keke:

Nawet jakbym głosował, to by mi nie przysługiwało ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Reaper napisał:

Akurat tak to wszystko podpasowało, ale nie chciałem tego chamsko łączyć w jeden post :kekeke: Więc podzieliłem moje życiowe sukcesy na dwa posty ;) 

 

Nawet jakbym głosował, to by mi nie przysługiwało ;) 

No jak? A jak byś podatki w Polsce odprowadzał?
;)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Pulek napisał:

jestem. i w sumie nadal zainteresowany :)

 

powróciwszy z gór. dzisiaj ponad 700 kilometrów pyknięte po Polsce, ale dobrze, że lubię te auto, więc jest grejt

 

dobry wieczór się z Państwem!

Powiem ci koleżko, że bardzo przyjemnie się pyka w nową Fifę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Reaper napisał:

Kupiłem w Humble Bundle książki o programowaniu, może w końcu bym się zabrał za to na poważnie? :-k Python to taki dobry kierunek chyba, bo nawet jeśli programować nie będę, to do analiz itd może się przydać w przyszłości, co nie?

pod data mining to lepszy bylby R :) a do big data chyba java, bo scala jest oparta o jave AFAIK

i chyba dla javy jest wiecej rozwiazan do programowania rozproszonego, ktore w big data jest kluczowe (cassandra, spark, kafka)

 

czolem!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...