Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, klinsmann napisał:

tego nie znam, prawde mówiąc, w Łodzi nigdy nie trafiłem czegoś fajnego jeżeli chodzi o kebab

Pierwszy Zahir był na 6 sierpnia (na przeciwko Manekina) nigdy ze znajomymi nie narzekaliśmy na ten. Ostatnio dużo franczyz pootwierało się na innych osiedlach i w innych miastach. Nawet na Pietrynie się otworzyli.

Jadłem w trzech różnych i ten na 6 sierpnia był najlepszy, choć w każdym była zagraniczna obsługa.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

@Dudek, @me_whoczy w Yakuza 0 jest grind? Tak trochę się przerazilem, jak zobaczyłem, ile kosztuje rozwój bohatera, a jaka gotówką obraca się na początku ;)

Czy może jednak jakąś manna z nieba skapnie wraz z rozwojem fabuły? 

Nie wchodząc w wielkie spojlery, są dwie główne „podgry”, dzięki którym można zbijać olbrzymie kokosy. Pierwsza jest całkowicie nastawiona na grind i monotonna po pewnym czasie, druga można sie bawić dłuższy czas, bo wymaga bardziej aktywnego udziału i jest dobrze zrobiona zwyczajnie. Obie jednak żaden sposób nie są  potrzebne do ukończenia gry. Nie sadze, żebyś na normalu potrzebował tych kosmicznych umiejętności za miliardy jenów. To jest dość standardowe podejście w japońskich grach: kompletowanie 100% jest bardzo pracochłonne, ale w żaden sposób konieczne do ukończenia gier.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, adamus napisał:

Pierwszy Zahir był na 6 sierpnia (na przeciwko Manekina) nigdy ze znajomymi nie narzekaliśmy na ten. Ostatnio dużo franczyz pootwierało się na innych osiedlach i w innych miastach. Nawet na Pietrynie się otworzyli.

Jadłem w trzech różnych i ten na 6 sierpnia był najlepszy, choć w każdym była zagraniczna obsługa.

jest też w Sukcesji i koło mnie. Ten poprzedni i ostatni mnie nie zachwycił

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, schizzm said:

Wojna idzie albo czegoś nie wiem. Obok mojego domu jest bank (widzę go z okna). Od godziny długie kolejki ustawiają się do bankomatów :-k 

 

Dziś pierwszego. Ludzie dostali wypłatę, poszli wyjąć i schować hajsy do skarpety :keke:

 

Jak tam 2k?

 

U mnie całkiem fajnie idzie :) od patcha Antek gra inaczej. Wyprowadza piłkę, dominuje, no i w końcu jest na boisku w końcówce.. jak zacząłem normalnie grać to i wygrywać zaczęliśmy :) 16-17 na tą chwilę :) 70ovrl

Odnośnik do komentarza

Kurde nie lubię tego trybu dla jednego gracza :/ 

 

Za to coraz bardziej się jednak do gry Pacers przymierzam. Chyba najbardziej optymalny wybór. Dwójka liderów, która lubię. Spory upside w składzie i kasa na FA/assety do wymian. 

 

Wkurza mnie tylko jak się gra, ze cpu strasznie dużo rzutów na kontakcie trafia. W poprzednich wersjach dużo mniej wpadało, a tu gram Bucks z Philly i McConnell trafia obok Antka i Hensona. 

Odnośnik do komentarza

Wkurwiła mnie :)

 

jesteśmy 5-30 :D 

 

Grałem na superstarze, zmieniłem na all-star, może to coś pomoże. Skrypty gry mnie mordują (jestem w stanie już rozpoznać, kiedy przegram mecze, w których wysoko prowadzimy. Moi dostają tak małpiego rozumu, rzucają z tak beznadziejnych pozycji lub pudłują czyste rzuty, że głowa boli). W czym jest problem? W skuteczności innych zawodników. Możesz im wypracować czyste pozycje, to paździerzą, że szkoda słów. W obronie Sweet Lou i Harris nie grają NIC. Jak widzę, gdy pod kosz wchodzi Beverley, to mashuje podanie do mnie, bo na 99% będzie zablokowany (rekord zrobił Ayton, który zablokował go 5 razy w meczu :]). Ewentualnie nie umiem kompletnie w to grać, też tak może być, ale też może urok pozycji, jaką wybrałem i przez to kontrolą, jaką mam nad akcjami (albo raczej jej nie mam. Ok mogę przejmować druzyne, ale wolę tego nie robić).

 

Btw. w mycareer chyba jest niemożliwe pokonać GSW. Przy takiej nieumiejętności obrony kompa oni chyba zamordują każdego.

 

Natomiast ja spoko, rozwijam się dobrzez (OV 71), w rookie of the year jestem 2. (za Donciciem). Średnie 10.0 pkt, 9,5 reb, 1.6 as, 3,6 blok. Jak pisałem wcześniej, bloki wchodzą za łatwo. Jestem pewien, że do końca sezonu zrobię  triple double ze zbiórkami i blokami. Miałem jeden mecz na 20 zbiórek i bodaj trzy na 8 bloków.

 

 

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Lucas07 said:

Wkurza mnie tylko jak się gra, ze cpu strasznie dużo rzutów na kontakcie trafia. W poprzednich wersjach dużo mniej wpadało, a tu gram Bucks z Philly i McConnell trafia obok Antka i Hensona. 

 

Mówisz nadal o MyCareer? Ja akurat jestem zdziwiony, bo jakoś od patcha obrona dużo fajniej działa. Moi Bucks bronią jak szaleni.

 

Kurde czytając post @schizzm'a czuję się jak jakiś weteran 2k :D Wszystko to już przerabiałem :D 

 

7 minutes ago, schizzm said:

Grałem na superstarze, zmieniłem na all-star, może to coś pomoże.

 

No poziomy gry zmieniają success rate dla usera i CPU, więc raczej będzie łatwiej :)

 

8 minutes ago, schizzm said:

Moi dostają tak małpiego rozumu, rzucają z tak beznadziejnych pozycji lub pudłują czyste rzuty, że głowa boli). W czym jest problem? W skuteczności innych zawodników. Możesz im wypracować czyste pozycje, to paździerzą, że szkoda słów.

 

Specyfika 2k.. U nich ta gra składa się z "runów" i wszyscy są "streaky" więc jeśli ktoś wpadnie w dołek, to potem strasznie ciężko przełamać. Jak widzisz, że któryś zawodnik spudłował dwa łatwe rzuty, to albo musi wejść na wsad, czysty layup, albo jest spalony i będzie ceglił coraz bardziej :D No chyba, że ma odznakę która zmniejsza efekt bycia zimnym :D 

 

8 minutes ago, schizzm said:

 W obronie Sweet Lou i Harris nie grają NIC.

 

Specyfika MyCareer. Jak zawodnik jest słaby w D to CPU go masakruje.

 

8 minutes ago, schizzm said:

Jak widzę, gdy pod kosz wchodzi Beverley, to mashuje podanie do mnie, bo na 99% będzie zablokowany (rekord zrobił Ayton, który zablokował go 5 razy w meczu :]).

 

Specyfika 2k i MyCareer :D Zawsze tak było, że wchodzący pod kosz niscy mają przejebane w gierce :D 

 

9 minutes ago, schizzm said:

Ewentualnie nie umiem kompletnie w to grać, też tak może być, ale też może urok pozycji, jaką wybrałem i przez to kontrolą, jaką mam nad akcjami (albo raczej jej nie mam. Ok mogę przejmować druzyne, ale wolę tego nie robić).

 

IMO nie w Twoich umiejętnościach leży problem. Mówiłem Ci od początku, że będzie Cie frustrowała gra na C, bo nie będziesz miał kontroli nad wydarzeniami w ataku, a bez elitarnej szybkości nie zdążysz z pomaganiem pod koszem :)

 

Inna sprawa, że wziąłeś prawdopodobnie najgorszą możliwą drużynę w gierce, bo 2k w MyCareer zawsze strasznie promuje gwiazdorów. Bez zajebistego talentu w ataku i obronie bardzo ciężko grać w MyCareer, bo tam gdzie Ty byś pomógł, zmienił krycie, czy wstawił innego obrońcę na najlepszego rywala, tak 2k w trybie kariery na ślepo broni PG-PG, SG-SG i tak dalej, nie robiąc NIC z rotacją pod konkretnego rywala :)

 

Nie wiem czy grałeś już na patchu najnowszym, ale u mnie sporo rzeczy się poprawiło w obronie i logiką CPU po 1.0.3, bodajże. Nie wiem jak dawno go wydali, bo dopiero wczoraj wróciłem do mieszkania i włączyłem konsolę po 2 tygodniach :)

Odnośnik do komentarza

No ja w MyC grałem w 2k13, 2k14 i 2k17, ale aż takiego dramatu jak teraz nie miałem :) .

 

Co do ceglenia, to najczęściej gwiazdą w tym względzie jest Harris :). Lou jeszcze potrafi się ogarnąć. Za to jestem w szoku 3PT% Galinariego, bo chyba ma 25% :| i maści czyste rzuty.

Nie pomagają kontuzje (od miesiąca nie mam Bradleya, oczywiście Galinari też zdażył wypaść na początku sezonu). Co do braku gwiazdy - tutaj się w pełni zgodzę. Widać to bardzo po drużynach przeciwnych, co oni trafiają... A tak tutaj nie ma kto pociągnąć zespołu. 

 

Czy ja się frustruję - i tak, i nie. Bo sama gra sprawia mi frajdę :D i to jak masakruję większość graczy pod własnym koszem ;) (w ataku też już lepiej, miałem kilka spotkań na 20 pkt). I tak jak mówiłem - zdawałem sobie sprawę z ograniczeń grania jako klasyczny C, ale nie spodziewałem się aż TAKICH kłód od 2k pod taką konfigurację ;), no ale trzeba im oddać, że odwzorowują realia :kekeke: 

 

Wczoraj chwilę grałem, ale nie widziałem większej różnicy. Może dzisiaj zdołam jeszcze coś zagrać, to zobaczę.

 

O właśnie Lucas wspomniał o skuteczności. To już w ogóle jest chore. LAL w meczu przeciwko mnie miało 60% FG i 60% 3PT :D po 3 kwartach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...