Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, schizzm napisał:

@Dudek, @me_whoczy w Yakuza 0 jest grind? Tak trochę się przerazilem, jak zobaczyłem, ile kosztuje rozwój bohatera, a jaka gotówką obraca się na początku ;)

Czy może jednak jakąś manna z nieba skapnie wraz z rozwojem fabuły? 

Kasy sporo leci, a jak stwierdzisz, że fajnie zrobić głównego sidequesta to będziesz miał więcej kasy niż potrzebujesz. Ale jak nie zrobisz to może być problem  :-k

Z drugiej strony znajomy właśnie wczoraj skończył i stwierdził, że nie ruszał pobocznych z braku czasu, więc da się.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Reaper napisał:

Kupiłem w Humble Bundle książki o programowaniu, może w końcu bym się zabrał za to na poważnie? :-k Python to taki dobry kierunek chyba, bo nawet jeśli programować nie będę, to do analiz itd może się przydać w przyszłości, co nie?

 

Masz to wideo też?

 

Learning C# by Developing Games with Unity

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Reaper napisał:

Kupiłem w Humble Bundle książki o programowaniu, może w końcu bym się zabrał za to na poważnie? :-k Python to taki dobry kierunek chyba, bo nawet jeśli programować nie będę, to do analiz itd może się przydać w przyszłości, co nie?

Odnoszę wrażenie, że część z nich widziałem już gdzieś za free

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...