Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lad napisał:

@Hajd, @Misiek i reszta fifowej bandy. Zrobiłem SBC Nations hybrid i wjechali Timo Werner (30k) i Marco Verratti (9k), także raczej się opłaca.

 

Verrattiego na pewno pogonię, ale zastanawiam się czy nie pograć Wernerem trochę jak już kupię FIFĘ. A pewnie nie wytrzymam i jutro się złamię :D 

Ja dzisiaj w dystrybucji widziałem Fife za 150 niecałe ale chwilowo nie mam pojęcia jakby to szef miał wrzucić w koszty :P 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, schizzm napisał:

Nie pamiętam. Chcesz mieszkać po hiszpańskiej stronie, to jak najdalej od La Linei, gdzie jest niebezpiecznie, więc będziesz potrzebował środka transportu, najlepiej skuter, bo z samochodem pewnie umrzesz czekając na granicy. Gibraltar to droższa zabawa. Ale przede wszystkim weź pod uwagę że tam nic się nie dzieje... 

a ja z checia zobacze jak tam jest :D ale tylko turystycznie ;)

 

czolem!

Odnośnik do komentarza

-Kaloryfery w moim blokowisku pozostają zimne...wymarzłem kolejną noc z rzędu, w sumie to nadal szczękam zębami.

-Wizzair zmienił regulamin dla posiadaczy kart lojalnościowych i teraz 1 punkt (0,10 zł) naliczany jest za każde wydane 10 zł a nie 5 jak wcześniej, czyli mogę pozbyć się karty, bo trochę słabo jak dla mnie.

-Byłem wczoraj w muzeum architektury we Wrocławiu i najlepsze co tam było to sam budynek muzeum wraz z ogrodem, jeżeli chodzi o wystawy to niestety bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Bry
 
Sony podniosło w tureckim PS Store ceny kilku gier AAA i Turcy się burzą jeszcze bardziej niż Polacy
 
O dziwo RDR2 na razie nie ruszyli, ale obiecałem sobie, że nie będę kupował gier za 140+. Szczególnie cyfrowo
Kusi mnie cyfrowa wersja kopia gry za 305 PLN

AvE !!

-Kaloryfery w moim blokowisku pozostają zimne...wymarzłem kolejną noc z rzędu, w sumie to nadal szczękam zębami.
-Wizzair zmienił regulamin dla posiadaczy kart lojalnościowych i teraz 1 punkt (0,10 zł) naliczany jest za każde wydane 10 zł a nie 5 jak wcześniej, czyli mogę pozbyć się karty, bo trochę słabo jak dla mnie.
-Byłem wczoraj w muzeum architektury we Wrocławiu i najlepsze co tam było to sam budynek muzeum wraz z ogrodem, jeżeli chodzi o wystawy to niestety bardzo słabo.
Po papryczcce będzie cieplej ;)
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Brudinho napisał:

-Kaloryfery w moim blokowisku pozostają zimne...wymarzłem kolejną noc z rzędu, w sumie to nadal szczękam zębami.

-Wizzair zmienił regulamin dla posiadaczy kart lojalnościowych i teraz 1 punkt (0,10 zł) naliczany jest za każde wydane 10 zł a nie 5 jak wcześniej, czyli mogę pozbyć się karty, bo trochę słabo jak dla mnie.

-Byłem wczoraj w muzeum architektury we Wrocławiu i najlepsze co tam było to sam budynek muzeum wraz z ogrodem, jeżeli chodzi o wystawy to niestety bardzo słabo.

U mnie od wczoraj grzeją i chyba nawet grzejniki się same odpowietrzyły. Od momentu zamknięcia sezonu grzewczego miałem ustawione na maksa, bo rok temu dowiedziałem się po fakcie, że grzeją i dwa się zapowietrzyły :/

19 minut temu, Brachu napisał:

Kusi mnie cyfrowa wersja kopia gry za 305 PLN

AvE !!

Po papryczcce będzie cieplej ;)

Dla mnie cyfra w cenie +100 to w ogóle kosmos. Wyjątki to jak wersja na płycie jest naprawdę dużo droższa/trudno dostępna/kupuję z kimś na spółę/wiem, że i tak będę grał cały rok i nie sprzedam. Wtedy mogę się zastanowić. Najwięcej na cyfrę chyba dałem Na fifi 17 i yakuzę 0 - około 100 zł. A, no i za kolekcję Dishonored na PS4, ale tam są 3 gry.

Odnośnik do komentarza

witam w piąteczek :hi:

 

Takie piątkowe pytanie, czy Wam Szanowni forumowicze też ten czas tak niemiłosiernie zapierdala? Przecież dopiero szedłem w poniedziałek do roboty... Ja rozumiem, że wtorki i czwartki pracuję z domu, więc też się inaczej to odczuwa, ale c'mon...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...