Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj koło parkingu w pracy zawaliło się drzewo od wiatru, nikt nie wydawał się ani trochę zaskoczony :kekeke: Zresztą jak wychodziłem do pracy to moja parasolka wytrzymała na wietrze jakieś 10 sekund, potem się nieodwracalnie wygięła, a następnie odfrunęła część parasola z materiału :D W zeszłym roku z powodu popłuczyn po jakimś tam huraganie ze Stanów przez tydzień była fabryka zamknięta i kazali pracować z domu :keke: 

Odnośnik do komentarza

Mnie w robocie wkurwiają kible. Są tak wysoko zawieszone, że jak się wyprostuję to tylko palcami dotykam podłogi, a żeby postawić całe stopy, to muszę być cały pochylony, co oczywiście nie jest odpowiednią postawą do zrzucania balastu :/ Ciekawe jak sobie radzą osoby 10-20 cm niższe ode mnie :-k 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

Mnie w robocie wkurwiają kible. Są tak wysoko zawieszone, że jak się wyprostuję to tylko palcami dotykam podłogi, a żeby postawić całe stopy, to muszę być cały pochylony, co oczywiście nie jest odpowiednią postawą do zrzucania balastu :/ Ciekawe jak sobie radzą osoby 10-20 cm niższe ode mnie :-k 

 

Zawsze to kolejna wymówka do pracy zdalnej ;) 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, me_who napisał:

O kurwa, ale trafiłem na kozacką księgarnię na Allegro. Złożyłem zamówienie o 13:45. O 14:14 inPost odebrał od nich paczkę o_O

 

Ja ostatnio, jak sprzedawałem gogle, to wrzuciłem przesyłkę do paczkomatu 8:50 i 5 minut później dostałem info, że paczka została odebrana przez kuriera inPost. Mają rozmach skurwysyny!

 

10 godzin temu, schizzm napisał:

Po dwóch latach przerwy w październiku znowu zawitam na targi książki w Krakowie :)

 

To powiesz, jak było. Ja przestałem jeździć 3-4 lata temu, bo się zrobiła tam taka padaka, że szok. Jeździłem chyba 6-7 lat jako wystawca i z roku na rok było coraz gorzej, jeśli chodzi o warunki. Ciekawe czy ta nowa hala przywróciła stary klimat...

 

 

P.S. Mój zleceniodawca śmieszek. Rozdział ma 55 stron, była jedna poprawka i nie zaznaczył tego kolorem, tylko czarnym kurwa długopisem...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

ja mam turbo dziwną noc za sobą - spałem na kanapie w salonie (taa, miesiąc po ślubie... :roll: ), ale trochę też przez to grałem w kulki do 3. gram oczywko dalej Le Havre, no i doszedłem do pięknego momentu, myślę, że trochę przełomowego :-k więc w chuj ważny sezon przede mną

 

no i oczywiście dzień zaczynam z kawą rozpuszczalną z mlekiem :) dzień dobry się z Państwem!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...