Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Hidalgoo napisał:

dostaniesz jakieś minuty jutro?

nie ma mnie jutro, bo szkolenie :( a ogólnie najwcześniejsze minuty to myślę że gdzieś za 3 tygodnie, bo w ten weekend mnie nie ma, później jestem (ale wątpie w granie), później znowu mnie nie ma, no i dopiero po 3 weekendzie z kolei będzie szansa. tak myślę.

 

18 minut temu, lad napisał:

@Pulek - co to za many w KTS'ie w koszulce Evertonu?

Kacper Korona, wymiatacz chłopak w środku pola. Jeszcze nie wiem co jest z nim nie tak, ale coś musi być, skoro kibicuje Evertonowi. Ty i @wojt3k mnie o tym zapewniacie :) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, schizzm napisał:

Chciałem się pochwalić takim oto zamówieniem :) 

Jedna pozycja to sugestia @Feanor, dziękuję, już nie mogę się doczekać początku lektury. Pozostałe dwie to uzupełnienie mojej kolekcji serii amerykańskiej od Wydawnictwa Czarnego. Jeszcze z tej serii wpadło "Detroit", ale nie ma go akurat na zdjęciu ;) 

  Pokaż ukrytą zawartość

A0Z4MLJ.jpg

@me_who pozycje od Ciebie już prawie za mną, więc za jakieś dwa tygodnie powinny zostać odesłane z powrotem. 

Detroit 1763 - bardzo interesujący materiał bazowy, tylko ciężko i nieprzystępnie napisany :/. Fajna historia, ale autor ze swoim stylem nie pomaga.

 

Z kolei Sand Creek przeciwieństwo. Świetne pióro, znakomicie i przerażająco się czyta. Ogromna liczba ciekawych informacji. Zakupię własny egzemplarz :) 

 

Gratuluję, będzie pan zadowolony!

 

 

 

chyba :)

3 minuty temu, me_who napisał:

@schizzm

Miałem się zaśmiać, ale przypomniałem sobie, że kibicuję FCN :-k 

 

Polak kibicujący Norymberdze zahacza o propagowanie nazizmu. 

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lad napisał:

PS obejrzałem filmik Dommanu z FIFY19 i już wiem, że się nie powstrzymam i równo z premierą wjedzie na konsolę :roll: 

 

Na pierwszy rzut oka zmiany na wielki plus. Ciekawe jak szybko to zjebią jakąś łatką.

link? ja chyba w tym roku się powstrzymam i nie kupię :-k 

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Brudinho said:

 

Konkursie forumowym łosiu :*

http://forumcm.net/index.php?/topic/8728-sei-tutta-la-mia-vita-us-lecce/&do=getNewComment

Idź i nie dzbań więcej :keke: 

 

No generalnie nawiązanie było akuratne do sytuacji tylko ograniczenie się do loga w momencie gdy widzi sie jak wygląda strona jest niedopowiedzeniem :keke: 

przepraszam, ale odniosłem się zarówno do strony, jak i logo

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...