Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, Ingenting said:

Gdzie? Bo ja właśnie do Sopotu jadę na urlop. :D

O, Szramek. Gdzie tam można zjeść smaczną rybkę?

No to przede wszystkim tawerna Przystań, normalnie w sezonie tam są kolejki wychodzące jeszcze na kilka metrów poza lokal. Ale sprzedam Ci protip, zaraz za barem, jak wchodzisz na plażę to kawałek bardziej w lewo (w stronę mola) są takie budki, gdzie można dostać pyszną wędzoną rybkę (a piwerko kupić w Przystani) i zjeść na ławeczce albo na plaży.

Odnośnik do komentarza

@lad, był u mnie ten ziomek z Netii i podpisałem umowę na ileśtam kanałów (kilkadziesiąt, nie pamiętam dokładnie) + internet do 150 mbit + multiroom, całość będzie kosztowała 55 zł. Jak go zapytałem, czemu te ceny wyglądają inaczej niż na stronie, to powiedział, że w necie jest oferta ogólnokrajowa, a Warszawa ma swoje ceny ze względu na konkurencję. TAK DZIAŁA WOLNY RYNEK!

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Hajd napisał:

@lad, był u mnie ten ziomek z Netii i podpisałem umowę na ileśtam kanałów (kilkadziesiąt, nie pamiętam dokładnie) + internet do 150 mbit + multiroom, całość będzie kosztowała 55 zł. Jak go zapytałem, czemu te ceny wyglądają inaczej niż na stronie, to powiedział, że w necie jest oferta ogólnokrajowa, a Warszawa ma swoje ceny ze względu na konkurencję. TAK DZIAŁA WOLNY RYNEK!

Ale to chyba tylko pierwsze miesiące? Ja mam tv+internet za 39,90. W tym pakiety za 25 zł do wyboru (wyłączając HBO niestety, ale było darmowe przez 2m-ce).

Odnośnik do komentarza

No mnie dzisiaj we Wrocku UPC zasko bo zadzwonili sami z siebie, że widzą, że mam umowę na czas niekreślony a w tej samej cenie to oni do nas już ciągną 500Mb/s 1 zł drożej niż płacę i w sumie czy może bym chciał. W sumię chcę i nawet nie próbowali wciskać mi umowy :-k 

Odnośnik do komentarza

Swoja drogą mamy ten sam zestaw garnków, talerzy itp. od kiedy się wprowadziliśmy, jakbym napomknął czy kupuujemy coś to by było:

"A po co", "Przecież są" a jak napomknąłem o internecie to wyglądało to mniej więcej tak: 

"Dzwonili do mnie z UPC czy chcemy 500 Mb  prędkości za 1 zł więcej"

-"

Oo chcemy
 

More power xd"

 

-"

ło kurwa
 
ja też
 
oooooogień
 
będę pobierał gry
 

i zaraz usuwał"

Wróciłem do domu to od drzwi miałem pytania "Kiedy będzie", jeden włączył kalkulator żeby przeliczyc jak szybko będzie ciągnął :keke: 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hajd napisał:

@lad, był u mnie ten ziomek z Netii i podpisałem umowę na ileśtam kanałów (kilkadziesiąt, nie pamiętam dokładnie) + internet do 150 mbit + multiroom, całość będzie kosztowała 55 zł. Jak go zapytałem, czemu te ceny wyglądają inaczej niż na stronie, to powiedział, że w necie jest oferta ogólnokrajowa, a Warszawa ma swoje ceny ze względu na konkurencję. TAK DZIAŁA WOLNY RYNEK!

Elegancko, dzięki za info :) 

 

PS obejrzałem filmik Dommanu z FIFY19 i już wiem, że się nie powstrzymam i równo z premierą wjedzie na konsolę :roll: 

 

Na pierwszy rzut oka zmiany na wielki plus. Ciekawe jak szybko to zjebią jakąś łatką.

Odnośnik do komentarza

Chciałem się pochwalić takim oto zamówieniem :) 

Jedna pozycja to sugestia @Feanor, dziękuję, już nie mogę się doczekać początku lektury. Pozostałe dwie to uzupełnienie mojej kolekcji serii amerykańskiej od Wydawnictwa Czarnego. Jeszcze z tej serii wpadło "Detroit", ale nie ma go akurat na zdjęciu ;) 

 

A0Z4MLJ.jpg

@me_who pozycje od Ciebie już prawie za mną, więc za jakieś dwa tygodnie powinny zostać odesłane z powrotem. 

Detroit 1763 - bardzo interesujący materiał bazowy, tylko ciężko i nieprzystępnie napisany :/. Fajna historia, ale autor ze swoim stylem nie pomaga.

 

Z kolei Sand Creek przeciwieństwo. Świetne pióro, znakomicie i przerażająco się czyta. Ogromna liczba ciekawych informacji. Zakupię własny egzemplarz :) 

  • Lubię! 4
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...