Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, schizzm napisał:

Odpaliłem sobie Yakuze 0. Co kwikłem przy karaoke, to moje ;)

 

Tymczasem w oczekiwaniu na Nba2k kupiłem sobie Maddena. Budżet ps4 na ten rok wyczerpany. 

Karaoke chyba sprawiło mi póki co najwięcej frajdy i radochy z minigier, chociaż ciągle nie mam czasu, aby porządnie pobawić się i jestem na początku 2 chapteru :( 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, me_who napisał:

Mogę powiedzieć z czystym sumieniem, ze przeszedłem Spidermana, bo weszła platynka :matrix: Pierwsza jaką udało mi sie zrobić nie licząc dwóch platyn za gry Telltale, które weszły za samo skończenie ich tytułu.

Rozumiem, że polecasz ? ;)

 

Na razie poluję na promo u Wujka Erdo na Kingdom Come i AC:O, ale o spajdim też trzeba będzie pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, me_who napisał:

Mogę powiedzieć z czystym sumieniem, ze przeszedłem Spidermana, bo weszła platynka :matrix: Pierwsza jaką udało mi sie zrobić nie licząc dwóch platyn za gry Telltale, które weszły za samo skończenie ich tytułu.

 

Czy mi się wydaje, czy przeszedłeś ją w mniej niż tydzień? :> 

Odnośnik do komentarza

No od piątku, ale trochę piwniczylem w weekend przy niej. Moim zdaniem idealna długość, mam bardzo poważne problemy z graniem w tytuły (fabularne of kors), które wleką sie długimi godzinami. Kiedyś miałem limit 80h na tytuł, po którym traciłem zainteresowanie (poza nielicznymi przypadkami), teraz chyba mi to spadło o połowę :-k 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Koleszkowie, czy ktoś spotkał się z problemem w Cm01/02 na nowszym kompie (bo kurwa pewnie na starym wszyscy grajo :kekeke: ), z tą rzeczoną "szybkością" kliknięć? Już tłumaczę, kiedy negocjujesz wysokość kontraktu klikasz na "+" a tam zamiast podbicia o 0,5 jest podbicie o 5,0. Tak jakbyś klikał kilka razy. Zrobiłem sobie test na refleks dzięki temu ale na dłuższą metę idzie zmęczyć palca....

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, me_who napisał:

No od piątku, ale trochę piwniczylem w weekend przy niej. Moim zdaniem idealna długość, mam bardzo poważne problemy z graniem w tytuły (fabularne of kors), które wleką sie długimi godzinami. Kiedyś miałem limit 80h na tytuł, po którym traciłem zainteresowanie (poza nielicznymi przypadkami), teraz chyba mi to spadło o połowę :-k 

 

Podziwiam i zazdroszczę, dawno już nie piwniczyłem :keke: 

 

Ale chyba bym się troszkę zdenerwował, gdybym wyplatynował w weekend grę z fabułą za 250 zł :-k 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Dudek napisał:

Rozumiem, że polecasz ? ;)

 

Na razie poluję na promo u Wujka Erdo na Kingdom Come i AC:O, ale o spajdim też trzeba będzie pomyśleć.

Polecam, takie mocne 8,5 bo zabawa naprawdę przednia imo. Na minus gry troszkę zbyt powtarzalne działania poboczne, ale to każdy open world ma póki co, wrzucone na sile bardzo denerwujące misje składankowe postaciami drugoplanowymi i ten nieszczęsny jezyk gry uzależniony od języka konsoli. Średnio podobały mi sie tez wyzwania, które otrzymujemy od pewnego enpaca.

Na plus to bardzo komiksowa opowieść, wiarygodnie zarysowany Spiderman sypiący z rękawa czerstwymi żartami, fenomenalny system walki, który pozwala na naprawdę szalone akcje, kosmiczna oprawa graficzna, no i to niebywałe bujanie sie po przepięknie zrobionym Manhattanie :wub: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
No od piątku, ale trochę piwniczylem w weekend przy niej. Moim zdaniem idealna długość, mam bardzo poważne problemy z graniem w tytuły (fabularne of kors), które wleką sie długimi godzinami. Kiedyś miałem limit 80h na tytuł, po którym traciłem zainteresowanie (poza nielicznymi przypadkami), teraz chyba mi to spadło o połowę :-k 

Co za czasy, Michu został każualem
Odnośnik do komentarza

Od mojego ostatniego pobytu zmodernizowana tu system łazienki szpitalnej. Jedna na oddział, wcześniej wchodziłeś do pomieszczenia gdzie była umywalka i dwie kabiny - męska i damska. Bez zamków, więc jak łatwo się domyślić, często ktoś zaglądał czy wolne... Rozumiem powody, żeby się nie zamknąć na wypadek utraty przytomności itp, chociaż często w innych szpitalach jest normalnie zamek. No, ale teraz wprowadzili prosty system :D Na drzwiach wisi kartka, która mozna odwracać "wolne" i "zajęte". Szkoda tylko, że się do tego nie stosują ._. kartka wolne a ktoś siedzieć, zajęte a pusto...

 

Druga sprawa to prysznic, tam kartka od dawna funkcjonuje i tu się sprawdza. Nie wiem tylko co autor miał na myśli robiąc tam dwa prysznice w jednym pomieszczeniu :D

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Gabe napisał:

 

Ale chyba bym się troszkę zdenerwował, gdybym wyplatynował w weekend grę z fabułą za 250 zł :-k 

No tanio nie jest, ale to tak jak z dobrym żarciem. Jestem najedzony w sam raz. Nie odczuwam głodu, ani też nie chce mi się rzygać z przesytu ;) I zapewne jak wydadzą jakieś rozsądne DLC to z chęcią po nie sięgnę w ramach deseru, trzymając się kulinarnej analogii :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pulek napisał:

jezu, od 2 lat zastanawiam się: co chcę w życiu robić :roll: może jakaś dyskusja na ten temat na forumku?

 

czy robicie (w pracy) to, co chcecie robić? przychodzicie z uśmiechem na twarzy? czy praca to jest wasza pasja?

Chcę być jak Toni Halik

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...