Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Gabe napisał:

Ja nie schizzm, ale polecam 5x5, albo wariacje na temat. Nie byłem na siłowni od marca (trochę przesyt, trochę rower zastąpił), ale chyba się stęskniłem, a za przysiadami ze sztangą w szczególności :wub: 

 

"mam małą prośbę tylko nie płacz
chciałbym widzieć twoją dupe z kilometra

"

:taemotkazmuzaaleniewiemjaksienazywa:

 

 

Odnośnik do komentarza

@krzysfiol - nic szczególnego ;), ot żeby się poruszać. Orbitrek, bieżnia (przerwałem, bo przez problemy z plecami lekarz mnie trochę powstrzymał) do tego maszyny - tak wyglądały pierwsze trzy miesiące. Ostatnio głównie "fitness", czyli zostawiłem sobie orbitrek (bo lubię) i spróbowałem w końcu sił na spinningu, bo kondycja i wytrzymałość zdążyły się wyrobić. Jak spadne do tych 79-80, to środek ciężkości przerzucę na maszyny/ciężary :)

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Coś wpadło mi do oka, przez godzinę nie chciało wylecieć. Najbliższy okulista już dzisiaj nie przyjmuje, więc kupiłem sól fizjologiczną, a w międzyczasie jak stałem w kolejce w aptece dyskomfort zniknął. Teraz pytanie czy faktycznie mam już spokój, bo zaginol na zawsze czy po prostu się tak ułożyło i problem wróci :-k

 

Więc dzisiaj nie pytam Was co robicie jak Wam się zachce tylko jakie macie doświadczenia z ciałami obcymi w oku ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

:icek: FMstory - spadł poziom bazy szkoleniowej, nowy preze skąpiec i ma wyjebane w moje prośby, więc pierwszy raz skorzystałem z opcji przeciek do prasy i wpada jakiś mejwen i pyta o tę sytuację, a ja na to, że chyba prezes ma inne cele niż ja, a mi zależy na dobru klubu, no i paczę a tu news, ze baza bedzie rozbudowana xD

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Dudek napisał:

Coś wpadło mi do oka, przez godzinę nie chciało wylecieć. Najbliższy okulista już dzisiaj nie przyjmuje, więc kupiłem sól fizjologiczną, a w międzyczasie jak stałem w kolejce w aptece dyskomfort zniknął. Teraz pytanie czy faktycznie mam już spokój, bo zaginol na zawsze czy po prostu się tak ułożyło i problem wróci :-k

 

Więc dzisiaj nie pytam Was co robicie jak Wam się zachce tylko jakie macie doświadczenia z ciałami obcymi w oku ;)

Uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest niewkładanie sobie niczego do oka. 

  • Lubię! 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...