Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się do końca nie stracić braki. Nawet jeszcze w drugiej połowie udało się strzelić kolejne pięć. Chelsea-Barcelona 7:0 :szok: No tego się nie spodziewałem.

 

wielką łychą dziegciu jest kontuzja Amina Triki, lewoskrzydłowego, jednego z najlepszych lub nawet najlpeszego zawodnika. 3 miesiące. ciężko może być bez niego. Staruszek Schurrle zagra za niego.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Wystartowałem z 3 sezonem. Kupiłem Depaya za 43 mln a oddałem Calhanoglu i Halilovica w sumie za 36 mln oraz Rodrigueza za 42 mln. Na lewą obronbe dokupiłem Grimaldo oraz Bochille jako uniwersalnego ofensywnego pomocnika. Niestety niesamowicie męczymy bułe :/ W superpucharze w pizde z Napoli a w lidze 1:0, 2:1, 1:0 ze słabeuszami. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mauro napisał:

Udało się do końca nie stracić braki. Nawet jeszcze w drugiej połowie udało się strzelić kolejne pięć. Chelsea-Barcelona 7:0 :szok: No tego się nie spodziewałem.

 

wielką łychą dziegciu jest kontuzja Amina Triki, lewoskrzydłowego, jednego z najlepszych lub nawet najlpeszego zawodnika. 3 miesiące. ciężko może być bez niego. Staruszek Schurrle zagra za niego.

Coś mi się tu matematycznie nie zgadza ale mniejsza o to. Graty!

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Hidalgoo napisał:

udało się wyczyścić głowę przez tydzień na żaglach. Ale wątroba to płacze :keke:

 

Ja w poniedziałek przez tydzień jestem na łódce. Chlać tyle nie będę, ale też będzie chill.

 

Za to w robocie mam taką ilość wiedzy i informacji, że japierdole. To jest kosmos ile się uczę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Makk

Kurwa, nie chce się nic napisać

O połączyło, git. Makk - pytałeś o kartę graficzna do kompa czy potrzeba. Ja nie brałem, ale teraz żałuję. Ta na procku jest gorsza niż ta w moim starym kompie. Więc bardzo ostrożnie planuj kupowanie kompa bez karty graficznej, bo możesz się zawieść.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...