Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Gabe napisał:

 

:ke: ?

 

A krótkie spódniczki u dorosłych kobiet to taka trochę gwałt prowokacja?

 

Siedmiolatka to może w samej bieliźnie biegać (poza tym, że to raczej nieobyczajne), i u normalnego dorosłego człowieka nie powinna wywołać żadnych myśli erotycznych.

U normalnego nie, u pedofila tak. 

 

Ja po prostu nie chcialbym zeby moja mala corka latala w tak kusych ciuchach po ulicach i tyle. Pedo prowokacja to skrot myslowy, ktory nadintepretujecie - chodzi mi o zbyt duze odslanianie ciala u malej dziewczynki.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, schizzm napisał:

Ale Nike zrobił burzę, zatrudniając Kaepernicka. Ciekawe, czy w ostatecznym rozrachunku wyjdą na plus :-k 

Na razie trochę po dupie na giełdzie dostają.

Ale najbardziej mnie rozpierdala jak ludzie palą ich produkty, za które już zapłacili, więc no kurwa meh jak chuj dla oficieli Nike :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Misiek napisał:

Na razie trochę po dupie na giełdzie dostają.

Ale najbardziej mnie rozpierdala jak ludzie palą ich produkty, za które już zapłacili, więc no kurwa meh jak chuj dla oficieli Nike :D 

 

No dodatkowo jeszcze te produkty były takie już podniszczone więc i Nike się nie będzie jakoś specjalnie pruło, że w drugim obiegu ktoś sprzeda :keke: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Dudek napisał:

No coś tam było, że powtarzalne, że fabuła słaba afair, ale nie sprawdzę, bo mam zablokowane w pracy.

 

http://www.gram.pl/artykul/2018/09/04/kulawy-pajak-recenzja-gry-spider-man.shtml

Niestety za dużo spojlerów w sekcji o fabule, więc tego nie przeczytałem, ale reszta ogólnie pierdololo i że Batman lepij.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...