Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj się elegancko udało załatwić przegląd: raz, że nikogo przede mną nie było, dwa- szybko i sprawnie poszło.

Zasadniczo do poprawy: jedna żaróweczka od tablicy i z przodu koło wahaczy coś tam (już zapomniałem jak się nazywa). A tak to autko bardzo w porządalu.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fenomen napisał:

no i ludzie tak czesto wynajmuja auta - patrza na najtansze, a potem jest zonk, jak trzeba zablokowac na karcie ponad 1000 eur :P

No ale co to za zonk? Po prostu blokuja Ci ok. 4 tysiace zlotych, ktore od razu po oddaniu (najdluzej czekalem mniej niz tydzien) odblokowuja - wlasnie po to sa kredytowki, przeciez fizycznie nie wydajesz tych pieniedzy.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, kuab napisał:

Dostałem pierwszy ochrzan od szefowej, że za długo pracuję, bo zostałem 2h dłużej w pracy :kekeke: No ale ma spoko podejście, tzn. żeby nie zostawać dłużej jak nie trzeba, bo i tak czasami będę musiał.


W ogóle to Irlandczycy mówią na piłkę nożną soccer, bez wyjątku :-k 

 

A dziewczyny w wieku 13-16 noszą spódnice do kolan jako mundurek. lol

 

Ogólnie to w zasadzie kalka UK, kultura bardzo podobna, może Irole są trochę bardziej bezpośredni i otwarci od Brytyjczyków.

W Szkocji to od 7 lat juz nosza takie spodniczki, troche pedo prowokacja, nie chcialbym zeby moja corka tak chodzila :| A te 13-16 to nosza tez takie mega przylegajace te spodniczki, ogolnie japonskie marzenie o schoolgirl.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SZk napisał:

No ale co to za zonk? Po prostu blokuja Ci ok. 4 tysiace zlotych, ktore od razu po oddaniu (najdluzej czekalem mniej niz tydzien) odblokowuja - wlasnie po to sa kredytowki, przeciez fizycznie nie wydajesz tych pieniedzy.

Nigdy w zyciu nie mialem kredytowki :-k Zona miala robocza, z ktorej korzystalismy prywatnie, ale juz jej nie ma i nie brakuje nam jej specjalnie. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Reaper napisał:

W Szkocji to od 7 lat juz nosza takie spodniczki, troche pedo prowokacja

 

:ke: ?

 

A krótkie spódniczki u dorosłych kobiet to taka trochę gwałt prowokacja?

 

Siedmiolatka to może w samej bieliźnie biegać (poza tym, że to raczej nieobyczajne), i u normalnego dorosłego człowieka nie powinna wywołać żadnych myśli erotycznych.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, z0nk napisał:

@jmk @Dudek czy jeszcze jakiś sklep z herbatami jest godny polecenia czy raczej tylko ta krainaherbaty.pl?

Ja dość długo zamawiałem z czajnikowy.pl i było ok, różnicę w smaku też czułem między ich czerwoną premium, a taką z allegro. Ale cenowo też spora różnica ;) Ostatnio brałem z zielonybazar.pl i też nie narzekałem, ale to brałem miks wszystkiego po trochu ;) Teraz  zamówiłem z allegro od Herbacianej Wyspy, ale jeszcze nie wiem jak będzie jakościowo.

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gabe napisał:

 

:ke: ?

 

A krótkie spódniczki u dorosłych kobiet to taka trochę gwałt prowokacja?

 

Siedmiolatka to może w samej bieliźnie biegać (poza tym, że to raczej nieobyczajne), i u normalnego dorosłego człowieka nie powinna wywołać żadnych myśli erotycznych.

No właśnie to samo chciałem napisać. Spódniczka do kolan - w zasadzie typowy mundurek - pedoprowokacją? :-k

 

Ale Nike zrobił burzę, zatrudniając Kaepernicka. Ciekawe, czy w ostatecznym rozrachunku wyjdą na plus :-k 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...