Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, MitnickMike napisał:

 

 

3 godziny temu, tio napisał:

Jeżeli ofertę dla kobiety za 4000 uważasz za fantazję to o czym ja mam z Tobą gadać?

Odpowiedz na konkretne pytanie. Matka z dzieckiem w wieku przedszkolnym, praca za 4000 na rękę. Na umowie na pełen etat. Daj mi jakiś przykład. 

 

Moja zona w swojej obecnej pracy, dzial kadr. A, obiady ma dodatkowo fundowane – tzn. miała, bo teraz już jest na zwolnieniu.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jmk napisał:

Ja nie mam w pracy lodówki czy ekspresu do kawy, mamy czajnik, mikrofalę i darmową kawę/herbatę/cukier :D A pracuję za 2300 + premie od strony.

Kiedyś widziałem w jakimś ogłoszeniu o pracy jako benefit dopisane "darmowa kawa" :D Zajebistą z tego miałem bekę. Aż się dziwię, że nie dopiszą do benefitów też krzesła i darmowego podłączenia komputera do prądu :D

Odnośnik do komentarza
Kiedyś widziałem w jakimś ogłoszeniu o pracy jako benefit dopisane "darmowa kawa" Zajebistą z tego miałem bekę. Aż się dziwię, że nie dopiszą do benefitów też krzesła i darmowego podłączenia komputera do prądu

To, albo samochód służbowy i telefon, równie dobrze ogrodnikowi mogli by firmową motyke oferować zamiast jego własnej :)
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Man_iac napisał:

Kiedyś widziałem w jakimś ogłoszeniu o pracy jako benefit dopisane "darmowa kawa" :D Zajebistą z tego miałem bekę. Aż się dziwię, że nie dopiszą do benefitów też krzesła i darmowego podłączenia komputera do prądu :D

Jakiś czas temu (a pewnie wiele się nie zmieniło) współpracownicy w regionalnych oddziałach TVP musieli płacić miesięcznie 50 zł za możliwość korzystania z biurka w pracy xD

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hajd napisał:

Jakiś czas temu (a pewnie wiele się nie zmieniło) współpracownicy w regionalnych oddziałach TVP musieli płacić miesięcznie 50 zł za możliwość korzystania z biurka w pracy xD

 

W ich przypadku to akurat wskazana i rozsądna praktyka. Dodatkowy argument przeciwko ewentualnej reklasyfikacji takiej umowy na umowę o pracę. Ekonomicznie ta kwota i tak pewnie była offsetowana w wynagrodzeniu. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Makk napisał:

A co ja mam powiedzieć w urzędzie :| 

@jmk graty, że się posunęło. Chciałbym napisać, że teraz z górki... No ale szczerze nie mogę :D

 

Dzięki wiem, ale ważne, że ten pechowy etap za mną, dostałem nowych sił.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Hajd napisał:

Jakiś czas temu (a pewnie wiele się nie zmieniło) współpracownicy w regionalnych oddziałach TVP musieli płacić miesięcznie 50 zł za możliwość korzystania z biurka w pracy xD

To jeszcze lepiej świadczy o "dziennikarzach" TVP, jeżeli nawet przy takich warunkach się prostytuują dla Kurskiego. 

Odnośnik do komentarza

Teraz się z tego śmieję, ale jeszcze jedną rzecz muszę zrobić w starostwie :D Działkę kupowałem wtedy z narzeczoną - inne nazwiska, jesteśmy współwłaścicielami, a inwestorem jestem tylko ja. Potem wzięliśmy ślub, zmieniła nazwisko na moje, a ja dałem jej pełnomocnictwo do sprawy jak byłem w szpitalu. I teraz muszą ją poinformować, że ja zaczynam budowę i czy nie ma nic przeciwko ;) Tylko się im adres i nazwisko nie zgadzał, więc jutro muszę jechać z aktem ślubu i nowymi danymi, a potem pani napisze postanowienie dla niej, może wysłać, a może osobiście żona pojechać i powiedzieć, że nie wyraża sprzeciwu :D

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...