Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike
Cytat

 

Dzień dobry,
 
czy wiedzą Państwo, że aż 46% pracowników chciałoby otrzymywać zdrowe posiłki w pracy jako formę wsparcia od pracodawcy? Zadowolenie z takiego benefitu deklaruje 83% zatrudnionych.
 
Jako światowy lider i ekspert w świadczeniach pozapłacowych przygotowaliśmy program motywacyjny, który skupia się na fundamentalnych czynnikach poprawy efektywności pracy kadry.
 
Karta Lunch to nowoczesny, niezwykle skuteczny i efektywny kosztowo sposób na budowanie lojalności, ponieważ wartość przekazanych na niej środków jest wolna od składki ZUS. Pracodawca oszczędza pieniądze i zyskuje zmotywowaną do pracy kadrę, a pracownicy dostęp do smacznych i pożywnych posiłków w dowolnym miejscu i czasie.
 
Czy możemy porozmawiać chwilę w powyższej sprawie?
 
 
Z pozdrowieniami
xxxxxxxxx
Project Manager

 

Jasne, proszę dzwonić ;) A czy wie Pani, że 86% pracodawców też chciałoby otrzymywać zdrowe posiłki w pracy jako formę wsparcia od pracowników? Zadowolenie z takiego benefitu deklaruje 100% dających zatrudnienie. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MitnickMike napisał:

Chłopie ja to przerabiałem z 5 lat temu :) Bez karty Lunch, kupowałem żarcie 5x w tyg. To nic nie zmienia :)

 

Jeśli postawi Ci się 50% pracowników, na których zastąpienie będziesz potrzebował pół roku, to też nic nie zmieni?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Gabe nie pisz tak bo urazisz "rynek pracowników" :keke: Taki program to wyciąganie kasy od pracodawcy. Zapytaj kogo chcesz, czy woli dostać 400zł więcej w miesiącu czy posiłek. Żarcie kupowałem jak debil licząc, na to, że: a) nikt nie będzie latał po mieście (muszę wyjść na obiad), b) nie będzie kwasów, że student siedzi i wpierdala kanapkę z serem a inny zamawia żarcie, c) ludzie to docenią i będą bardziej "efektywni" w pracy. Pomyliłem się tak bardzo, że szkoda gadać :)

2 minuty temu, Morpheus napisał:

 

Jeśli postawi Ci się 50% pracowników, na których zastąpienie będziesz potrzebował pół roku, to też nic nie zmieni?

Wtedy się siada do stołu i rozmawia. Jeżeli przyczyną problemu jest to, że nie mają Karty Lunch to pokazuję drzwi. Bo nie rozumiem stwierdzenia "postawi"? Podaj jakiś przykładowy powód. Nigdy nie powiedziałem nikomu "jak ci się nie podoba to spierdalaj".

Odnośnik do komentarza

Karta Lunch to tylko jeden z przykładów. Mówię o jakimkolwiek beneficie - multisporty, bilety do kina, cokolwiek. Co rozumiem przez postawienie? To, że rynek jest konkurencyjny i jeśli przeglądając oferty pracy na moim stanowisku widzę, że większość firm takie rzeczy proponuje a mój pracodawca nie walczę o to, żeby też to wprowadził. Jak? Zależy od charakteru pracy, każdy może "sabotować" inaczej - odmawiając pracy w weekendy, nadgodzin, podburzać innych pracowników, itd. Wszystkim drzwi nie pokażesz.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, MitnickMike napisał:

Gabe nie pisz tak bo urazisz "rynek pracowników" :keke: Taki program to wyciąganie kasy od pracodawcy. Zapytaj kogo chcesz, czy woli dostać 400zł więcej w miesiącu czy posiłek. Żarcie kupowałem jak debil licząc, na to, że: a) nikt nie będzie latał po mieście (muszę wyjść na obiad), b) nie będzie kwasów, że student siedzi i wpierdala kanapkę z serem a inny zamawia żarcie, c) ludzie to docenią i będą bardziej "efektywni" w pracy. Pomyliłem się tak bardzo, że szkoda gadać :)

 

Ja oczywiście, że bym wolał 400 w kieszeni i wpierdalałbym kanapkę z serem :keke: 

 

Drażni mnie tylko mówienie, że teraz mamy rynek pracownika, jakby istnieli na rynku pracy tylko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści :roll: Czasem warto wyjrzeć poza swoją bańkę.

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...