Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Reaper napisał:

Ja od kilku lat mam wyrzuty, że nie gram ;) Mam straszną chęć odkryć te wszystkie gry, o których wszyscy piszą, ale jest mi tak strasznie ciężko do czegoś usiąść, że to masakra. A teraz jestem wkręcony w jedną grę i koniec, nic innego nie ruszyłem od ponad pół roku.

 

Pograłbyś z nami przez jakiś czas i byś zmienił zdanie :keke: 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, me_who said:

Historycznie jest fajne, ale jest sporo zmian w stosunku do poprzedników i jest trochę przestawiania z dawnych nawyków (bardzo wolna rekrutacja, zaopatrzenie armii, brak szpiegów, zmęczenie wojną). Ja do tej pory grałem jakąś szkocką frakcją, ale padł mi sejw. Walijską zostałem zniszczony przez brak możliwości wyżywienia armii, a Mercją jak zacząłem to już na starcie mi się odechciało, bo byłem otoczony wrogami, miałem jedną armię i nie wiadomo dlaczego słabą gospodarkę :roll: 

Najlepszy Total War to niezmiennie imo Shogun 2. A z dodatkiem Fall of the Samurai masz jedyne w serii dobrze zrobione napierdalanie z armat, karabinów, ostrzał z morza i jest jatka 20 ;)

 

Medieval II <3

 

Ale ta Britannia kusi, uwielbiam te klimaty :-k Tylko muszę wysępić od szefa nowego kompa, bo na moim nie uruchomię :D

 

Shogun 2 był.. niesamowicie klimatyczny, ale nie mogłem się wkręcić w bitwy. Jakoś zawsze miałem problemy z nimi, wydawało mi się, że były źle zbalansowane. Może nie źle, ale inaczej niż mi pasowało :D 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Fenomen napisał:

kurde, kupilismy wczoraj te bilety z Wroclawia do Malagi za 420zl, a dzis bilety z Berlina do Malagi w tym samym terminie sa po 260 :/ nawet odliczajac koszty paliwa byloby sporo taniej :/

A ile cebuli za to moglibyście kupić.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Reaper napisał:

A teraz jestem wkręcony w jedną grę i koniec, nic innego nie ruszyłem od ponad pół roku.

CS i cała otoczka esportowa jest uzależniająca :P Zwłaszcza początki są fajne, zajaranie grą, oglądanie prosów i łapanie się za głowę wtf jak oni to robią (co z czasem mija jak samemu się robi lepszym i poznaje gierke), na majorach zajebisty doping. Fajniej było też jak mieliśmy polski superteam, który łoił każdemu dupsko, pamiętam smutek i nostalgię po przegranej na Astralis w półfinale majora.  

Swoją drogą major za tydzień, a tu nawet w csie Pick'em'a nie ma, naklejek też. :-k 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Reaper napisał:

Ej ale serio rozpaczasz nad utraconym 160 zł, gdzie musiałbyś 3h jechać samochodem + paliwo + parking pewnie? Czyli oszczędziłbyś na czysto może 100 zł, a straciłbyś 6h życia na siedzenie w samochodzie. Ni chuj nie ma to sensu.

nie no, rozpaczanie to zle slowo

po prostu po ludzku mnie to wkurwia, ze po fakcie sie okazuje, ze mozna bylo temat zalatwic troche taniej, juz abstrahujac od czasu podrozy, itp. no ale takie juz uroki tanich linii

 

a akurat na SXF mam mete na darmowe parkowanie 10 min spacerem od terminala, wiec ten koszt by odpadl :kekeke: <cebula_motzno>

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Apropos tematu kupy w pracy. Siedzę na kiblu i czytam...onet :/ info sportowe "Adam Małysz pokazał że ma do siebie dystans". Klikam. Tam zdjęcie Małysza na jakiejś gównianej (przepraszam) żerdzi i kekerotfl kiedyś to się pozowało do zdjęć. Czy to do chuja jest pudelek czy jakaś informacja sportowa? Onetu w kiblu nie polecam. 

32 minuty temu, me_who napisał:

Widocznie Feno wycenia godzinę życia na 30 zł :)

 

A, nie bo w dwie strony. To po 16.50 :)

czyli blisko 1,5l? :-k

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...