Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mauro napisał:

Jak grałem Amiens w FM11 to takim kozakiem w Ligue 1 był Lyon. Raz mi się udało mistrza tylko zdobyć, raz też lub dwa wygrała Marsylia, a z 15 pozostałych tytułów brał Lyon i to zazwyczaj mieli 90 lub więcej punktów. 

90 punktów jeszcze teoretycznie do zrobienia, ale rywala, który ma bilans 37-0-1 to ni chuja nie złapiesz :)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:
7 minut temu, Mauro napisał:

Jak grałem Amiens w FM11 to takim kozakiem w Ligue 1 był Lyon. Raz mi się udało mistrza tylko zdobyć, raz też lub dwa wygrała Marsylia, a z 15 pozostałych tytułów brał Lyon i to zazwyczaj mieli 90 lub więcej punktów. 

90 punktów jeszcze teoretycznie do zrobienia, ale rywala, który ma bilans 37-0-1 to ni chuja nie złapiesz :)

Z przodu w PSG grajo: Neymar, Mbappe, Vinicius, Martial, Delle Alli :) no i kilku innych wymiataczy których nazwiska nic Wam nie powiedzo ;) 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

Jak oni się nie pozabijajo i nie pokłóco. U mnie jak mam dwóch napastników, to zawsze jeden albo obu się połamie. A jak mam trzech, to kurwa okazy zdrowia, ale jeden gra tak mało, że pierdoli jaki to on biedny.

Typowy FM kutwa...

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Feanor napisał:

 

Ar-Dian brzmi trochę tolkienowsko, jak jeden z władców Numenoru <3

Przerób jeszcze moje imię w tej konwencji i lecę składać papierki o zmianę ^^

 

6 minut temu, me_who napisał:

Jak oni się nie pozabijajo i nie pokłóco. U mnie jak mam dwóch napastników, to zawsze jeden albo obu się połamie. A jak mam trzech, to kurwa okazy zdrowia, ale jeden gra tak mało, że pierdoli jaki to on biedny.

Z czego u mnie zwykle ten trzeci i tak gra sporo jak na zaplecze, 20 z 50 spotkań, ale i tak jest wielce skrzywdzony ^^

20 minut temu, me_who napisał:

Teraz pozostaje zagadka czy to z Le Havre czy się znalazł inny kozak :) 

Plot twist. Le Havre zdobył mistrza z bilansem 37-0-1 ;)

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, me_who napisał:

Jak oni się nie pozabijajo i nie pokłóco. U mnie jak mam dwóch napastników, to zawsze jeden albo obu się połamie. A jak mam trzech, to kurwa okazy zdrowia, ale jeden gra tak mało, że pierdoli jaki to on biedny.

Hah :D regularnie to sprawdzam, bo też mi to ciężko ogarnąć :D ale Mourinho stosuje system rotacji, do tego grają te wszystkie Ligi Mistrzów i inne puchary ligi... w każdym razie napierdalają zdrowo i się nie kłócą :) 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Pulek napisał:

Hah :D regularnie to sprawdzam, bo też mi to ciężko ogarnąć :D ale Mourinho stosuje system rotacji, do tego grają te wszystkie Ligi Mistrzów i inne puchary ligi... w każdym razie napierdalają zdrowo i się nie kłócą :) 

Martial nie marudził? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...