Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Brudinho napisał:

0bd088eaa967a.png

 

Jak na zespół który dopadł kryzys i odpadł z LE z Arsenalem 3:6 o żenującym dwumeczu w którym Arsenal mógł spokojnie nastukać powyżej 10 bramek jest nieźle.

Moje dwie ostatnie kolejki to Benevento u siebie i Sampdoria na wyjeździe. W tym samym czasie Juventus będzie podejmował Rome i wyjedzie do Sassuolo. Inter powinien jednak bez problemu zdobyć mistrza. Cagliari na wyjeździe i Genoa u siebie. Szkoda, że przed sezonem nie sprowadziłem zmiennika dla Higuaina, bo problemy zaczęły sie gdy ten się zaciął. A Cutrone to jednak 20 półek niżej. 

No i doskonale :D

13 minut temu, Feanor napisał:

 

Aktualnie płacze mężowi w rękaw, trzymając w dłoni szklankę wódki.

Raczej moczy stopy w misce z wódką, w końcu jutro dyżur :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gacek napisał:

Niekoniecznie, ustawa nie powinna różnicować sytuacji Twojej z sytuacją np. sąsiadów budowanej myjni/fabryki/innego szkodliwego dla otoczenia budynku, zatem takie oświadczenia wszystkich zainteresowanych i tak powinny być zbierane w toku postępowania. Organ nie może oprzeć się na przeszłym oświadczeniu sąsiada, bo skąd ma wiedzieć, że ono jest aktualne? Musi dać szansę mu się wypowiedzieć, sprzeciwem czy oświadczeniem.

 

No cóż, masz rację.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, wojt3k napisał:

Jak na razie największą zmianą od czasu ślubu jest to, że otrzymuję więcej plusów niż sam rozdaję. Muszę odwrócić ten niekorzystny trend, bo jeszcze stracę moją reputację bezmyślnego klikacza „+”

 

spoko, jak nie będę zapominał to będę gonił, loozik @wojt3k

 

8 godzin temu, Man_iac napisał:

A ja nie narzekam :D Nie wiem tylko co mi odpierdoliło, żeby grać Legią. PmUusUn.jpg

 

 

buk Cięęęę opuśił ;) ?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...