Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Misiek napisał:

No jak się pyka cały dzień z ziomami w WoWa to takie bluzy będą w sam raz.

  • Lubię! 6
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Vami napisał:

Aloha From Deer ma świetne designy... na zdjęciach. W necie jest masa hejtu na jakość ich wykonania, spieralność, albo wręcz zły nadruk, który powoduje, że masz to, co powinno być na piersi, na boku xD Chciałem sobie pokupować trochę, bo super są, ale spasowałem...

 

polecam https://mrgugu.com/pl

mam od nich pandę i jest zgodna ze zdjęciem :D tylko przy rozmiarach trzeba bardzo uważnie patrzeć na to co jest, bo chyba tam trzeba było brać +1 rozmiar.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Misiek napisał:

No nie, lepiej kurwa delfinka zajebać ;) A akurat Reaper pyka w CSa, więc prawie jak znalazł ;) 

 

Ale tylko jak żona z dzieckiem na głowie. Jak tylko wyjadą to od razu inne rozrywki w głowie.

 

Każdy wie co czytał.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, me_who napisał:

U, osoba od social media zrobiła jakiś czerstwy żart z transów na twitterze Cyberpunka i już się zbiera tłum SJW gotowy do kamieniowania CDPR.

Pamietam jak czytalem w wywiadzie z kims tam waznym z CDPR o Wiedzmimie, ze ludzie z branzy i inwestorzy nalegali, zeby w Wiedzminie dalo sie wybrac plec gracza, bo taka moda :kekeke:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Misiek napisał:

No panie, ta bluza jest paskudna, poważny człowiek, ojciec dzieciom i takie gunwo?

Ale co Ci to przeszkadza? :) Trochę zabawy i kolorytu? Mam dwie bluzy z Aloha from Deer i dostałem tyle pozytywnych komentarzy czy to w pracy czy na ulicy, że magia :) Nie wspominając o tym, że w pracy cały czas jestem nowy, więc dla wielu to fajny sposób na przełamanie lodów :) Kompletnie nie kumam twojego buldupy o to :D 

1 godzinę temu, Vami napisał:

Aloha From Deer ma świetne designy... na zdjęciach. W necie jest masa hejtu na jakość ich wykonania, spieralność, albo wręcz zły nadruk, który powoduje, że masz to, co powinno być na piersi, na boku xD Chciałem sobie pokupować trochę, bo super są, ale spasowałem...

Mam dwie bluzy i nie narzekam. Jakość materiału bardzo przyjemna, nie spierają się. Fakt faktem, że kot niszczący laserem miasto jest na ramieniu, ale już mniejsza o to. 

Też czytałem ich opinie w necie i jedno jest prawdą, że się w chuj spóźniają. Dostawa trwała łącznie chyba miesiąc, z czego już po tygodniu dostałem maila, że będzie obsuwa. A dostawa była jeszcze w Polsce.

Godzinę temu, Misiek napisał:

Oprócz 3 to wybrałeś chyba najbrzydsze jakie mają, serio :D Nawet przez sekundę na nich oka nie zawiesiłem.

Poza tym ja kupuję tylko z outletu, bo kosztują 50% ceny oryginalnej ;) 

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Reaper napisał:

Ale co Ci to przeszkadza? :) Trochę zabawy i kolorytu? Mam dwie bluzy z Aloha from Deer i dostałem tyle pozytywnych komentarzy czy to w pracy czy na ulicy, że magia :) Nie wspominając o tym, że w pracy cały czas jestem nowy, więc dla wielu to fajny sposób na przełamanie lodów :) Kompletnie nie kumam twojego buldupy o to :D 

zwyczajnie chujowy wzór i kolorystyka ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...