Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, schizzm napisał:

Są jakieś spoilery? Nie grałem w 1, może doczekam kiedyś reedycjy na PS4 (albo tej usługi do grania wstecz), inaczej nie zagram w RDR2. A generalnie RDR1 to moja NAJ gra, którą chcę zagrać ever :roll: 

 

 

Ztcw to RDR2 jest prequelem dla RDR. Z tego filmiku wiem, że protagonista jest członkiem bandy i ma na imię Artur. Nie grawszy w RDR nie wiem kim jest Artur, główny bohater.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Meler napisał:

Jestem gdzieś w połowie RDR i też nie wiem kto to Artur, poza tym że to ja ;)

 

@me_who podrzuć essential klocuch pack

Tureckie problemy

Jeden, dwa - jest zablokowane !!!, trzy

 

Potem Historia

 

Potem Złotopolscy

 

Potem  Tureckie awantury

 

Ale naprawdę nalegam, żeby gdzieś obejrzeć drugą część problemów!! Jakkolwiek głupio to brzmi, to jest ciągłość!

  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

@lad i inne taktyczne łby:

 

Oceńcie :)

 

cXCXrnV.png

Rezultaty są...mieszane:

 

LGmnWNg.png

 

Problemem jest to że z Chelsea i z Man City nie istnieliśmy przesadnie na boisku (no z city trochę lepiej, Chelsea po save-load ;) zrobiło się z 5-0 1-0, ale i tak bez większych szans na cokolwiek z naszej strony)

 

Uprzedzając pytania - chcemy grać solidnie z tyłu, ale akceptuję stracone bramki pod warunkiem, że przeważamy i strzelamy więcej. Wolę 3-2 od 1-0.  Chcemy generować overload na skrzyłach, schodzący napastnicy ściągają obrońców robiąć miejsce szarżującym WingBackom. Środek przez polem karnym patroluje Mały Głód i jako główny playmaker rozrzuca piłkę. Aubameyang stara się wykorzystać szybkość żeby urwać się obrońcom i kończyć akcje. 

 

Na razie najlepiej gra Iwobi (sic!)

Odnośnik do komentarza

@Meler tak na gorąco to ten BWM trochę ryzykowna rola imo, bo grasz agresywna piłkę (control), a ta rola ma bardzo duży closing down. Przy dwójce pomocników, nikt nie asekuruje jak ten gdzieś się zapuści do przodu i się robi mega dziura. Ja przy 4-2-3-1 preferuje bardziej statyczny środek. Może zwykły CMd?

 

A jak się Auba w roli poachera spisuje? Bo ta rola potrzebuje mega dużego wsparcia, a Inside Forwards niekoniecznie takie zapewniają ze skrzydeł, bo ich zadaniem jest drybling z piłka i strzał na bramkę. Jak chcesz żeby on był głównym strzelcem to moze pomysl nad skrzydłowymi (wtedy nie musisz mieć tak bardzo ofensywnych fullbackow), albo może CF albo DLF z funkcja ataku da więcej zróżnicowania?

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...