Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, ajerkoniak said:

JvV48hK.jpg

 

Raita mi się jeszcze robi, a że zjeść coś trzeba było to smash burger z dojrzewającym cheddarem, pomidorem i sosem specjalnym wjechał na talerz. 4x50g i można przetrwać do wieczora :D

 

Nienawidzę jak bułka jest węższa (mniejsza?) od kotleta :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@szramek

Lepsza. Bardziej dopracowana, bardziej wiedzaca czego chce. Doskonały system napierdalania sie po ryjach, opór pobocznych minigierek, bardzo poważna (oczywiście tez over the top) fabuła wymieszana z szalonymi sidequestami. 

Sleeping Dogs to taki bardziej kryminał z Hongkongu na poważnie, a tutaj poza główna fabuła i minami protagonistów jest bardzo dużo luzu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, szramek napisał:

Panowie spece od gier, powiedzcie mi czy Yakuza 0 jest przynajmniej równie dobra jak Sleeping Dogs?

IMO to zależy jak się odnajdujesz w takiej typowo japońskiej roz(g)rywce. SD to jest europejska gra osadzona w realiach azjatyckich, a Yakuza to jednak dzieło bardzo specyficznego japońskiego gamedevu, który trzeba lubić i czuć. Mnie odrzuciło :( 

 

Jedyne japońskie gry w które potrafiłem grać to PES, Final Fantasy (i kilka innych klasycznych jrpg), Silent Hille i gry od Kojimy. Reszta mi nie podchodzi.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, me_who napisał:

A co Cię odrzuciło? :-k 

No tak jak pisałem, ten japoński gamedev jest na maksa specyficzny. Te dialogi bez głosu, sposób przedstawienia bohaterów, cała otoczka wizualna i sposób prowadzenia rozgrywki - ciężko to jakoś sensownie podsumować (chociaz jako fan serii pewnie się domyślasz o co mi chodzi), ale zdecydowanie nie są to moje klimaty.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...